371 140 900
(8-15:30 h)
15 %

CELLU-FIT sada pro boj s celulitidou

Aktivující přípravky pro detoxikaci a povzbuzení pokožky a podkoží. Přečíst více
Kód produktu: h6604t
Značka: Karel Hadek
Země původu: Česká republika
499 Kč
424 Kč
Dostupnost:
Doručení: 2 - 3 pracovní dny

Příznaky

  • icon Celulitida

Představujeme vám

Éterické a rostlinné oleje vás skvěle podpoří ve snaze zbavit se potíží s celulitidou. Problémové partie prokrví, povzbudí látkovou výměnu a zlepší tok lymfy. Bylinně kořeněná vůně přivodí dobrou náladu a podpoří i vaše sebevědomí. Jako dárek v sadě objevíte masážní peelingový přípravek OLEOSOL CELLU. Ideální je spojit použití přípravků s pohybovou aktivitou. 

Sada v organzovém sáčku obsahuje:  

Koupelový olej CELLU THERAP (15 ml): Pro koupel s aktivujícím účinkem určenou pro ženy se zhoršenou látkovou výměnou a celulitidou. Jalovcový, rozmarýnový, pepřový a skořicový olej povzbudí organismus a tělesné funkce, podoří detoxikaci a lymfatický systém. Koupel je vhodná po náročné fyzické aktivitě i v době únavy organismu.
Sprchovací olej CELLU THERAP (15 ml): Použijte ráno po probuzení, před sportovní aktivitou i po aktivitě. Umývací olej ocení především ženy se zhoršenou látkovou výměnou, s celulitidou, pomalým lymfatickým systémem. Během aplikace tohoto přípravku nevzniká pěna, ale mléčná emulze.
Masážní olej CELLU THERAP (15 ml): Kompozice éterických a rostlinných olejů skvěle podpoří a umocní účinky masáže. Aktivující olej bylinně kořeněné vůně je určen pro prokrvení podkoží a zlepšení toku lymfatických tekutin. Přiměřené množství oleje aplikujte na mírně vlhkou pokožku. Olej lze použít i k masáži celého těla. 
Prokrvující masážní krém CELLU THERAP (15 ml): Zlepšuje prokrvení a tím i látkovou výměnou v podkoží problematických partií. Krém lze použít k masáži celého těla, především však partií se zvýšeným výskytem celulitidy. Masáž provádějte až do prokrvení a lehkého zčervenání pokožky.
Masážní olej THERMOTON (15 ml): Masážní olej s prokrvujícím a uvolňujícím účinkem při ztuhlých kloubech a zkrácených šlachách, při přetížených svalů. Regenerační účinky jsou dány oleji z arniky a z pšeničných klíčků. Nanášejte na mírně vlhkou pokožku a jemně vmasírujte.
OLEOSOL CELLU (15 ml): DÁREK PRO VÁS! Masážní peelingový přípravek s jemnou mořskou solí a prokrvujícími oleji pro pokožku s celulitidou. Mikrokrystaly soli mírně obrušují vrchní vrstvy zrohovatělé pokožky, ta však díky tukovému základu není vystavena intenzivnímu dráždění jako při klasickém peelingu. 

Použití

Podrobné informace ohledně použití, složení, skladování a bezpečnostních upozornění naleznete na našem e-shopu u každého jednotlivého produktu.
 

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.
 

Potřebujete poradit?

Upozornění:

Nepoužívejte při alergii na skořici a její složky a pokud trpíte křečovými žílami. 

Zákazníci také zakoupili

Regenerační fluid GOTHEA DREAM na vrásky Regenerační fluid GOTHEA DREAM na vrásky
DÁRKOVÁ SADA SAUNOVACÍCH SMĚSÍ
10 %
Balzám HERPILAN na rty s opary Balzám HERPILAN na rty s opary Balzám HERPILAN na rty s opary
Směs éterických olejů HARMONIE Směs éterických olejů HARMONIE
SADA CALM WOMAN & CALM MAN SADA CALM WOMAN & CALM MAN
Intimní balzám PRESHEA při onemocnění HPV Intimní balzám PRESHEA při onemocnění HPV Intimní balzám PRESHEA při onemocnění HPV
Směs esenciálních olejů VALENTÝN
Směs éterických olejů VŮNĚ SPÁNKU Směs éterických olejů VŮNĚ SPÁNKU
Tělový olej LECITOL YLJA s vůní jasmínu Tělový olej LECITOL YLJA s vůní jasmínu Tělový olej LECITOL YLJA s vůní jasmínu
Vlasový mycí olej SEBOÖL při výskytu lupů Vlasový mycí olej SEBOÖL při výskytu lupů Vlasový mycí olej SEBOÖL při výskytu lupů Vlasový mycí olej SEBOÖL při výskytu lupů
Krémový balzám HAARETTE Q pro regeneraci vlasové pokožky Krémový balzám HAARETTE Q pro regeneraci vlasové pokožky
Směs esenciálních olejů VALENTÝNKA

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice