371 140 900
(8-15:30 h)

CESTOVATELKA sada pro ženy

Přípravky pro denní péči o pleť a hygienu v praktickém balení na cesty. Přečíst více
Kód produktu: 6633
Země původu: Česká republika
311 Kč

Představujeme vám

Pro příjemné prožití cestovatelských zážitků se musí příjemně cítit i vaše pokožka. Proto si nezapomeňte na cesty přibalit i svůj oblíbený odličovací olej, pleťovou vodu a speciální lecitinový krém leciderma. Tyto přípravky doplňuje intimní olej HY-INTIMA pro šetrnou péči o intimní partie. 

Sada v organzovém sáčku obsahuje:  
HY-INTIMA - intimní mycí olej (15 ml): Nepěnivý hydrofilní mycí olej bylinné vůně určený pro každodenní intimní hygienu žen. Mycí olej nedráždí, podporuje přirozené fyziologické funkce pokožky a sliznice. 

HY-OLEJ na odlíčení make-upu (15 ml): Speciální přípravek pro bezproblémové odlíčení a jemné odstranění make-upu a řasenky.

CITRONOVÁ PLEŤOVÁ VODA (15 ml): Pleťová voda s osvěžující citronovou vůní vhodná pro péči o všechny typy pleti, především pro pokožku se zvýšeným výskytem pigmentových skvrn. Je vhodná pro ošetření unavené, suché i mastné pleti.

LECIDERMA SHEA NEUTRAL (15 ml): Lecitinový krém jemné květinové vůně pro každodenní peči o pleť a udržení mladistvého vzhledu.

Použití

Podrobné informace ohledně použití, složení, skladování a bezpečnostních upozornění naleznete na našem e-shopu u každého jednotlivého produktu.

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Aroma-osvěžovač THYMI SPRAY Aroma-osvěžovač THYMI SPRAY
SADA NA RUCE ALMNEEM
Lecitinová emulze LECINOS na ošetření nosní sliznice
VŮNĚ ADVENTU S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ADVENTU S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ADVENTU S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ADVENTU S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ADVENTU S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI
LEVANDULOVO-MANDLOVÁ DĚTSKÁ SADA pro denní péči
Čisticí přípravek AROMA SANITOL Čisticí přípravek AROMA SANITOL Čisticí přípravek AROMA SANITOL
10 %
Masážní olej FENYKLOVÝ dětský při bolestech bříška Masážní olej FENYKLOVÝ dětský při bolestech bříška Masážní olej FENYKLOVÝ dětský při bolestech bříška
SADA DŘEVĚNÝCH DEKORAČNÍCH PŘEDMĚTŮ V KRABIČCE SADA DŘEVĚNÝCH DEKORAČNÍCH PŘEDMĚTŮ V KRABIČCE
Pleťová voda HŘEBÍČKOVÁ pro zánětlivou pokožku Pleťová voda HŘEBÍČKOVÁ pro zánětlivou pokožku Pleťová voda HŘEBÍČKOVÁ pro zánětlivou pokožku Pleťová voda HŘEBÍČKOVÁ pro zánětlivou pokožku Pleťová voda HŘEBÍČKOVÁ pro zánětlivou pokožku
Pleťová voda LEVANDULOVÁ zklidňující Pleťová voda LEVANDULOVÁ zklidňující Pleťová voda LEVANDULOVÁ zklidňující Pleťová voda LEVANDULOVÁ zklidňující Pleťová voda LEVANDULOVÁ zklidňující
SADA DĚTSKÝCH MYCÍCH OLEJŮ
Intimní mycí olej HY-INTIMA pro ženy Intimní mycí olej HY-INTIMA pro ženy Intimní mycí olej HY-INTIMA pro ženy Intimní mycí olej HY-INTIMA pro ženy

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice