371 140 900
(8-15:30 h)

Čokoládová masáž s mandlí a grepem…

Čokoládová masáž s mandlí a grepem…

Čokoláda je oblíbená lahůdka nejenom našich dětí… s kouskem dobré čokolády se stáváme dětmi i my sami. Mnohdy vzpomínáme na dětská léta… tahle byla méně sladká, tahle je víc lojovitá… vzpomínáš na tu se sójou a arašídy? Některá byla pěkně tvrdá ani ukousnout se nedala. A takhle bych mohla pokračovat a nenašla bych všechna přirovnání a ani vzpomínky.

Čokoláda má svou mnohaletou tradici, přímo staletou až tisíciletou. Vybraní cukráři se předhání při vytvoření zvláštních chutí, tvarů, barev, konzistencí, a co teprve náplní. Čokoláda je však hitem nejenom pro svou chuť, ale i vůni. Sladce se nad ní rozplýváme, vyvolává v nás sladké pocity a hlavně navozuje atmosféru klidu, pohody. 

V dnešní době se setkáváme s čokoládovými masážemi, ocení je i ten, kdo si čokoládu jako pochutinu nemůže dopřát. Na čokoládové masáže se nejčastěji používá vysoce kvalitní čokoláda. Občas se objeví náhražky ve formě krému s čokoládovou vůní, ale kakaový prášek nikde.Ráda bych vám přiblížila přípravek, který je vyroben z vysoce kvalitního kakaa, úžasně voní, je neobyčejně jemný a po ošetření se neolupuje. Vůně čokolády se z vás line i po několika hodinách. Od mnoha klientek jsem slyšela:,,Tak a teď si jdu koupit mandle v čokoládě!“ Ty však nebyly pouze pro ně, chuť na čokoládu dostal manžel i děti a to v okamžiku, kdy přišla maminka domů. Že by čokoláda byla opravdu afrodiziakem? Říká se přece, že láska prochází žaludkem, ale to musíte posoudit sami.
Schoko pack je jedinečný čokoládový krém-balzám, který se používá pro masáže i zábaly a není potřeba jej olupovat. Od jeho vzniku jej vyzkoušelo mnoho masérů a to k vysoké spokojenosti svojí i klientů. Výhod má mnoho, ale hlavně vstřebatelnost. Pokožka pozře vše, co na ní dáte, vlastně vše, co do ní vmasírujete.Schoko pack nemusíte používat jenom k masážím a následným zábalům těla, ale využít se dá i při kosmetickém ošetření. Provedeme s ním masáž dekoltu, krku i obličeje.
A jak na to? Z dózy odebereme polévkovou lžíci Scoko packu, dáme do mističky ve vodní lázni, po troškách vmícháváme mandlový olej nebo bambucké maslo, a tak vytvoříme kašičku. Pokud by se vám začaly složky oddělovat, je to známka toho, že je přidáno mnoho oleje, ale postačí když přidáte opět trochu Schoko packu. Takhle vytvoříme teplý čokoládový masážní základ. A to není vše. S tímto produktem můžeme dále čarovat. Vždyť již všichni víme, že aromaterapie nám skýtá mnohé zajímavosti. A když aromaterapie, tak vůně. Všichni známe pomerančovou čokoládu, čokoládu s mátou, chilli papričkou a mnoho dalších. Mandle jsme již přidali a nyní jsou na řadě další ingredience. Takový grep, pomeranč, hřebíček, skořice, badyán… Co teprve máta v horkých letních dnech? Máty máme hned dvě - peprnou a kadeřavou, inspiraci se meze nekladou. Pouze si dejte pozor, na které partie chcete vámi vytvořený produkt nanášet. 
Do připraveného základu můžete samozřejmě dát i několik éterických olejů, ale myslím si, že v tomto případě obzvlášť platí, že méně je více. Použít můžete i čoko vůně BELAIR PUR, najdete zde i jedinečnou orientální kořeněnou čokoládu. Čokoládovou parfemiérou uděláte radost sobě i ostatním. Nastolíte pozitivní atmosféru plnou klidu a pohody.
Čokoláda natřená na pokožku působí na naše nervová zakončení v pokožce. Uklidňuje, harmonizuje, vyrovnává psychiku. Mnohdy se mi stane, když otevřu Schoko pack, že přemýšlím, zda to není nutella. On má ale jednu chybu, není sladký…

Michaela Švorcová

Související zboží

Jemný krém SCHOKO PACK s vůní kakaa pro relaxační masáž Jemný krém SCHOKO PACK s vůní kakaa pro relaxační masáž Jemný krém SCHOKO PACK s vůní kakaa pro relaxační masáž
Parfém ČOKOLÁDA/MÁTA Parfém ČOKOLÁDA/MÁTA Parfém ČOKOLÁDA/MÁTA
Parfém ČOKOLÁDA/ORIENT Parfém ČOKOLÁDA/ORIENT Parfém ČOKOLÁDA/ORIENT
Vonný olej ČOKOLÁDA&MANDLE
Vonný olej ČOKOLÁDA&MÁTA
Vonný olej ČOKOLÁDA&POMERANČ

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice