Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30 h)

Jak ochránit dětskou pokožku při sychravém počasí?

Service AKH s.r.o.
Jak ochránit dětskou pokožku při sychravém počasí?
Podzimní sychravé počasí a zimní plískanice jsou impulsem pro dovybavení domácnosti o přípravky pro péči o dětskou pokožku v tomto období. Pokožka dětí je jemná a díky vyššímu obsahu vody citlivější než u dospělých.
Pro promazání červených a suchých tvářiček je ideální novinka balzám QUENDEL B pro citlivou pokožku. Balzám je bezvodý, je proto výborný pro péči o pokožku dětí i dospělých při mrazech. Snad každého, kdo jej zatím vyzkoušel, okouzlila krásná mateřídoušková vůně. Díky vysokému obsahu bambuckého másla příjemně zvláčňuje a zjemňuje suchou pokožku.
Protizánětlivé účinky mateřídoušky oceníte při péči o pokožku s ekzémy, při odřeninách a opruzeninách. Pro promazávání suchých ekzematických ložisek u velmi citlivých dětí i dospělých můžete zvolit i samotné čisté BAMBUCKÉ MÁSLO.
 


Pomoc pro nos odřený při rýmě
Mateřídouškový QUENDEL B použijte pro ošetření bolavého odřeného nosu. Pokožku zklidní a uleví od bolestivosti. Při rýmě určitě nezapomeňte ani na NOSNÍ OLEJ BABY pro citlivý nos. Levandule a heřmánek s třezalkovým macerátem podpoří regeneraci a obsahují i protizánětlivé složky.
 
   

Něco na suché rty?
Letošní novinkou je balzám LIPÍK SPF 10 určený nejen pro rty dětí. Na podzim a v zimě jsou dětské rty suché, někdy popraskají až do krve. S lipíkem pokožku rtů zvláčníte a podpoříte jejich zahojení. Díky ochrannému faktoru proti slunečnímu záření se hodí do výbavy při cestě na hory, kde je sluníčko přeci jen silnější. Příjemnou vůni mandarinky, litsey cubeby a mangového másla musí potěšit snad každého.
 
MVDr. Alena Vaníčková, Ph.D.
 
Nejnovější články na blogu
Mastná pleť si zaslouží naši pozornost
Service AKH s.r.o.
Jak odnaučit zvíře okusovat nábytek?
Service AKH s.r.o.

Související zboží

Balzám LIPÍK SPF 10 na rty dětí
15 %
Novinka
Balzám QUENDEL B pro citlivou pokožku Balzám QUENDEL B pro citlivou pokožku
15 %
BAMBUCKÉ  MÁSLO BAMBUCKÉ  MÁSLO BAMBUCKÉ  MÁSLO BAMBUCKÉ  MÁSLO
NOSNÍ OLEJ BABY pro citlivý nos dětí NOSNÍ OLEJ BABY pro citlivý nos dětí NOSNÍ OLEJ BABY pro citlivý nos dětí
15 %

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice