371 140 900
(8-15:30 h)

Když zavoní Ježíšek

Service AKH s.r.o.
Když zavoní Ježíšek

Zhluboka se nadechněte, cítíte to? Vánoce jsou ve vzduchu a letošní rok míří do svého finále.

Nejočekávanější den v roce se blíží. ŠTĚDRÝ DEN je tu přesně za 30 dní. Děti se každý den ptají, kolik dní zbývá “do Ježíška”, koledy pomalu začínají znít z rádií a ulice měst zdobí vánoční světelné dekorace. Co když se ale nedokážete naladit na tu správnou vánoční atmosféru ?

Máme pro vás tip, pojďme se do vánoční atmosféry doslova ponořit a začít se na Vánoce těšit. Jak na to?
Tím tajemstvím je koupelový olej JEŽÍŠEK. Kombinace éterických olejů typických pro zimní období a příjemně teplá voda prohřejí a uvolní tělo, odplaví stres a zklidní mysl.

 

Dokonalá kombinace citrusů a koření navodí tu správnou vánoční náladu, nádherně voní a krásně zahřeje. Skořice, kadidlo, vanilka, badyán, pomeranč, hřebíček a Litsea cubeba. Může být něco víc vánočního? Spolu s kvalitními rostlinnými oleji nevysušují pokožku, pečují o ni a pronikají každým pórem do našeho organismu.

Koupelový olej JEŽÍŠEK pomůže rozptýlit i dětskou nervozitu spojenou s čekáním na Štědrý den. Zkuste děti překvapit otázkou, jestli ví, jak voní Ježíšek? A pak už jen tajně poslouchejte za dveřmi, až budou ve vaně licitovat, jestli letos zase přijde nebo ne?
Dětem stačí přidat do proudu tekoucí vody jednu čajovou lžičku koupelového oleje. I tak se vůně rozvoní celým bytem.My dospělí si většinou přejeme od Vánoc hlavně klid a pohodu. I to nám může tento koupelový olej splnit. Vana teplé vody a příjemná sladká vůně připomínající rumové perníčky po náročném a dlouhém dni uvolní svalové napětí a odbourá stres a únavu. A chvilka jen pro sebe, to není v předvánočním čase k zahození, co říkáte?
Koupel jemně čistí a regeneruje pokožku, díky hřejivým olejům ze skořice a hřebíčku lehce prokrvuje a podpoří lymfatický systém.

Z vlastní zkušenosti máme ověřeno, že vůně je příjemná i mužům. Víme o jednom, který si kapku tohoto voňavého oleje vmasírovává do vousů, aby voněl své manželce smiley.

Prostě koupelový olej JEŽÍŠEK a voňavá koupel v něm vám zpříjemní a zpomalí předvánoční čas.

A kde jinde než ve vaně si můžete s klidem zanotovat: “Jéééžíšku, panáááčku, já se půjdu vykoupati, Jééžíšku, panáčku, půjdeme se vykoupat…” smiley

P.S. Kdo dává přednost sprchování, ocení kořeněnou hvězdu všech sprchových koutů - sprchovací olej s magickou vůní HVĚZDA.

Přeji vám příjemně strávený adventní čas. 

Lenka Rigová 

Nejnovější články na blogu
Malokluze
Service AKH s.r.o.
Přivítejte STŘÍBRNOU ADVENTNÍ NEDĚLI
Service AKH s.r.o.

Související zboží

POMERANČ Éterický olej 100 ml, 100 ml
673 Kč
SADA KOUPELOVÝCH OLEJŮ
15 %
Směs éterických olejů JEŽÍŠEK Směs éterických olejů JEŽÍŠEK
Směs éterických olejů VÁNOČNÍ HVĚZDA Směs éterických olejů VÁNOČNÍ HVĚZDA
VÁNOČNÍ KOUPELOVÁ MINI SADA
VÁNOČNÍ KOUPELOVÁ SADA

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice