371 140 900
(8-15:30 h)
25 %

LEVANDULOVO-MANDLOVÁ DĚTSKÁ SADA pro denní péči

Šetrná a jemná přírodní péče o dětskou pokožku + DÁREK! Přečíst více
Kód produktu: 6628
Značka: AKH
Země původu: Česká republika
605 Kč

Představujeme vám

Dopřejte pokožce vašich dětí šetrnou levandulovou péči.
Levandule není jednou z nejoblíbenějších bylin náhodou! Kromě nádherné vůně má zklidňující účinky na duši i pokožku, pomáhá ke klidnému spánku. Mírní podráždění a svědění, podporuje regeneraci. Díky speciálním recepturám našich aromaterapeutických olejových přípravků poskytnete svým dětem levandulovou radost při koupeli i každodenním ošetření pokožky krémem.
Jako drobný dárek v sadě obdržíte i novinku VLÁSEK.

Sada v dárkové krabici obsahuje:  
BABY L - levandulový dětský krém (50 ml): Díky zklidňujícím účinkům levandule lze tento krém použít také k denní péči při výskytu atopického ekzému a opruzeninách. Složení přípravku napomáhá pečovat o jemnou, citlivou a podrážděnou pokožku dětí. Krém je vhodný pro všechna roční období. 

DĚTSKÝ masážní olej (100 ml): Každé dítě od narození touží po pohlazení. Masážní olej je vhodným pomocníkem pro bližší kontakt s miminkem. Levandulovo-heřmánkové pohlazení zklidní nejen pokožku, ale i miminko. Základ masážního oleje tvoří jemné rostlinné oleje známé svým zklidňujícím účinkem. 

MANDLOVÝ dětský umývací olej (100 ml): Přípravek s lehkou bylinnou levandulovo-heřmánkovou vůní. Oleje mandlový a jojobový tvoří základ mycího oleje, který jemně a důkladně čistí pokožku. 

VLÁSEK - mycí olej na vlásky (5 ml): Neštípe v očích, nedráždí pokožku, nevysouší. Vzhledem k jemným rostlinným olejům z vlašských ořechů, rýžových klíčků a kokosového oleje, jež tvořící základ, lze přípravek použít při dětské seboroické a atopické pokožce. Éterické oleje z KOPAIVY, CITRONU, AMYRISU a CEDRU mají regenerační schopnosti, pomáhají regulovat tvorbu kožního mazu a podpoří růst vlásků. 

Použití

Podrobné informace ohledně použití, složení, skladování a bezpečnostních upozornění naleznete na našem e-shopu u každého jednotlivého produktu. 

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Zákazníci také zakoupili

Osvěžovač vzduchu THYMI SPRAY Osvěžovač vzduchu THYMI SPRAY
SADA NA RUCE ALMNEEM
25 %
Lecitinová emulze LECINOS na ošetření nosní sliznice
VŮNĚ ADVENTU S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ADVENTU S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ADVENTU S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ADVENTU S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ADVENTU S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI
25 %
Univerzální aroma-čistič AROMA SANITOL Univerzální aroma-čistič AROMA SANITOL Univerzální aroma-čistič AROMA SANITOL
Masážní olej FENYKLOVÝ dětský při bolestech bříška Masážní olej FENYKLOVÝ dětský při bolestech bříška Masážní olej FENYKLOVÝ dětský při bolestech bříška
CESTOVATELKA sada pro ženy
25 %
SADA DŘEVĚNÝCH DEKORAČNÍCH PŘEDMĚTŮ V KRABIČCE SADA DŘEVĚNÝCH DEKORAČNÍCH PŘEDMĚTŮ V KRABIČCE
Regenerační krém ALTHEA na rozšířené žilky Regenerační krém ALTHEA na rozšířené žilky Regenerační krém ALTHEA na rozšířené žilky
VLASOVÝ MYCÍ OLEJ pro normální a suché vlasy VLASOVÝ MYCÍ OLEJ pro normální a suché vlasy VLASOVÝ MYCÍ OLEJ pro normální a suché vlasy VLASOVÝ MYCÍ OLEJ pro normální a suché vlasy
Regenerační krém ROSEANA pro suchou pokožku Regenerační krém ROSEANA pro suchou pokožku Regenerační krém ROSEANA pro suchou pokožku
Éterický olej ZÁZVOR  Éterický olej ZÁZVOR 

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice