Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30 h)

Masáž, zábal a čokoláda?

Service AKH s.r.o.
Masáž, zábal a čokoláda?

Čokoládový zábal je perlou mezi zábaly a zkrášlujícími SPA procedurami. Čokoládová hmota určená na zábal se lehce liší od čokolády běžně prodávané k jídlu, je však vynikající na regeneraci pokožky. Zklidnění a podpora nervové soustavy jsou součástí procedury.

Čokoláda…

Ocitáme se ve Střední Americe 1900 let před naším letopočtem. Aztékové věří, že kakaové boby jsou darem od boha moudrosti. Boby mají takovou hodnotu, že jsou používány jako platidlo. Mayové a Aztékové umí z kakaových bobů vyrábět nápoj, hořký, pěnivý a většinou jej dochucují exotickým kořením, vanilkou, pepřem, chilli.

V průběhu let se čokoláda objevuje častěji a stává se z ní pochutina, cukrovinka v mnoha podobách, chutích. Látky, které obsahuje, působí blahodárně na naše smysly, mají vliv na naše tělo. Vůně čokolády evokuje teplo, klid, pohodu.

Čich je jeden z pěti smyslů. Přivoníme, aniž si to uvědomíme. Čich rozpoutává vášně, vyvolává vzpomínky. Přivoníme-li k čokoládě, dostaví se pocit štěstí, klidu, pohody, potěšení a radosti.

Pro zkrášlující procedury SPA jsme připravili jedinečný SCHOKO PACK hnědý, čokoládově vonící krém pro masáž těla a chvíle relaxace. Bambucké, kakaové a mangové máslo tvoří jemnou regenerační kompozici vhodnou pro péči o pokožku celého těla. Příjemná čokoládová vůně je dána obsaženým kakaem a čokoládovým aromatem. Přípravek je velice jemný, nedráždí pokožku, lze jej použít i na ošetřující masáž obličeje. Je dobře smývatelný. Hnědá barva přípravku je dána obsaženým kakaem a postupně při masáži mizí.

SCHOKO PACK je vhodný nejen pro zábal, ale doporučuji jím udělat masáž nebo použít jako masku. Do mističky připravíte přiměřené množství krému určeného na zábal. Mističku umístíte do vodní lázně a zahřejete na teplotu 35-38°C. Pokud si chcete “čokoládu” více ovonět, přidejte éterický olej, který vás zaujal. Další možností jsou čokoládové směsi BELAIR PUR, které jsou pro masáž určené. Najdete zajímavé čokoládové kombinace jako čokoláda & máta, čokoláda & pomeranč, čokoláda & skořice nebo specialitu čokoláda & Orient.

  

SCHOKO PACK se při masáži vstřebává do pokožky. Pokud je pokožka příliš suchá přidejte do mističky malé množství bambuckého másla nebo mandlového oleje LZT. Po masáži proveďte zábal na 20-30 minut.

Pro případ, že nechcete použít čokoládový krém, použijte čokoládové směsi do základních masážních olejů LECITOL MCS-N, LECITOL SUPER, LECITOL N. Lecitínové oleje jsou mastnější než ostatní masážní oleje a zajistí vysokou skluznost a sametovou pokožku.

Čokoláda má výborné účinky na naši psychiku. Čokoládová masáž i čokoládový zábal mají ještě jednu výbornou vlastnost…netloustne se po nich…přes to však kousek čokolády si dopřát můžeme.

Michaela Švorcová

Nejnovější články na blogu
Jak na kloše?
Service AKH s.r.o.

Související zboží

Jemný krém SCHOKO PACK s vůní kakaa pro relaxační masáž Jemný krém SCHOKO PACK s vůní kakaa pro relaxační masáž Jemný krém SCHOKO PACK s vůní kakaa pro relaxační masáž
Masážní olej LECITOL MCS-N pro profesionální masáže Masážní olej LECITOL MCS-N pro profesionální masáže Masážní olej LECITOL MCS-N pro profesionální masáže Masážní olej LECITOL MCS-N pro profesionální masáže Masážní olej LECITOL MCS-N pro profesionální masáže
Masážní olej LECITOL NEUTRAL SUPER při ekzémech Masážní olej LECITOL NEUTRAL SUPER při ekzémech Masážní olej LECITOL NEUTRAL SUPER při ekzémech
Parfémový olej ČOKOLÁDA/MÁTA
Parfémový olej ČOKOLÁDA/ORIENT
Parfémový olej ČOKOLÁDA/POMERANČ

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice