Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30 h)

Máte rádi Vánoce?

Service AKH s.r.o.
Máte rádi Vánoce?
Ptám se, neboť znám i pár jedinců, kteří o nich nechtějí ani slyšet. Na důvod se neptám, hledím si svého a užívám si atmosféru, kterou s sebou přinášejí. Ve chvíli, kdy teplota klesne pod 5 °C a slunce zapadne brzy odpoledne, stává se ze mě malé dítě. Vím, že přichází čas mandarinek, horkých čajů, kafíček se skořicí a pohádek. Miluji, když se synem vyrábíme vánoční dekorace a celý byt zahalíme do vůní pomerančů a hřebíčku. Od doby, co znám aromaterapii, využívám éterické oleje. Buď je nakapu na dřevěné kuličky nebo zapnu difuzér.

  

Velice jsem si oblíbila adventní sadu od BELAIR PUR. Na každou adventní neděli je jiná směs navozující příjemnou atmosféru. Čím blíže ke Štědrému dni, tím autentičtější vůně. 
Já preferuji surové směsi, pomalu se linoucí celou místností. Kamarádka si oblíbila parfémy, které s oblibou nosí i do zaměstnání, aby si zpříjemnila pracovní den. A nejen sobě, ozvala se i spousta jejich kolegů a zajímali se, kdo je výrobcem těchto vůní. K dispozici je i mini sada obsahujících 5 malých parfémů k vyzkoušení. Stala se nejoblíbenějším dárkem pro blízké i zaměstnance větších firem.
 
Kateřina Glozová
 
Nejnovější články na blogu
Mastná pleť si zaslouží naši pozornost
Service AKH s.r.o.
Jak odnaučit zvíře okusovat nábytek?
Service AKH s.r.o.

Související zboží

ADVENTNÍ PARFEMIÉRA 5x3 ml, 5x3 ml
15 %
15 %
213 Kč
Esenciální parfém BRONZOVÁ ADVENTNÍ NEDĚLE - MÍR Esenciální parfém BRONZOVÁ ADVENTNÍ NEDĚLE - MÍR Esenciální parfém BRONZOVÁ ADVENTNÍ NEDĚLE - MÍR
15 %
Esenciální parfém STŘÍBRNÁ ADVENTNÍ NEDĚLE - PŘÁTELSTVÍ Esenciální parfém STŘÍBRNÁ ADVENTNÍ NEDĚLE - PŘÁTELSTVÍ Esenciální parfém STŘÍBRNÁ ADVENTNÍ NEDĚLE - PŘÁTELSTVÍ
15 %
Směs esenciálních olejů ŠTĚDRÝ VEČER
15 %
Směs esenciálních olejů ZLATÁ ADVENTNÍ NEDĚLE - LÁSKA
15 %
Směs esenciálních olejů ŽELEZNÁ ADVENTNÍ NEDĚLE - NADĚJE
15 %

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice