Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30 h)

MINI SADA - OSVĚŽUJÍCÍ

Pro svěží a mladistvou pokožku Přečíst více
Kód produktu: 6652
Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.
Země původu: Česká republika
78 Kč

Představujeme vám

Osvěžte unavenou pleť a pomozte ji v boji proti vráskám s CITRONOVÝM PLEŤOVÝM TONIKEM a lecitinovým regeneračním krémem LECIDERMA SHEA SUPRA

Pleťové tonikum je vhodné pro ošetření unavené pleti, využijete jej v péči o všechny typy pokožky. Je cenným doplňkem při péči o pokožku se zvýšeným pigmentem, stařeckými skvrnami, může napomoci mírnému zesvětlení pleti. 1-2x denně přiměřené množství pleťového tonika naneste na lehce navlhčený kosmetický tampón a pleť dočistěte běžným způsobem. Následně ošetřetřete regeneračním přípravkem LECIDERMA SHEA SUPRA proti vráskám. Je vyroben z rostlinných olejů, vitamínů a lecitinů, čímž je dána jemná konzistence a následný matně sametový efekt na pokožce. Kadidlo, grep, myrha a mrkvové semeno vytvářejí jedinečnou kompozici s intenzivním regeneračním účinkem, kterou ocení nejedna žena. Napomáhá obnovit tonus a pružnost, může zpomalovat tvorbu vrásek, uvolňovat nervové napětí, tonizuje a uklidňuje. Nejlépe 2x denně po omytí obličeje naneste na vlhkou pleť a jemně vmasírujte. 

Sada obsahuje: 
20 ml CITRONOVÉ PLEŤOVÉ TONIKUM
5 ml LECIDERMA SHEA SUPRA

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Zařazeno v kategoriích

Hlavní obsahové složky

  • icon CITRON Éterický olej
  • icon KADIDLOVNÍK Éterický olej
  • icon MYRHA Éterický olej

Potřebujete poradit?

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice