371 140 900
(8-15:30 h)

Nepříjemné zvířecí pachy

Nepříjemné zvířecí pachy

Domácí zvířata nám přinášejí spoustu radosti, ale co si budeme povídat – ne vždy to po nich doma úplně příjemně voní. Jak omezit pachy, které cítit nechcete, ale zároveň na zvíře nebo do terária nechcete stříkat nějaké voňavky, které nemusejí být pro zvířata ani pro vás a vaše děti zcela bezpečné? Řada syntetických složek může na organismus působit přímo negativně.

Naším tipem pro voňavou domácnost jsou likvidátory pachu a osvěžovače vzduchu AROMAFAUNA. Pomoc přináší díky kvalitním éterickým olejům, které jsou vyráběny z bylin a rostlinného materiálu.

Kromě vůně tak do Vašich příbytků přinášejí i další účinky éterických olejů – mohou odpuzovat hmyz, působí antimikrobiálně (což se hodí třeba u kočičích záchodků) a také proti virům nebo plísním. Nosičem je líh, který je sám o sobě dezinfekční, rychle se odpaří. Nebojte se tedy přípravky použít i přímo na podestýlku, do pelíšku, do kotce nebo na vybavení terária. Pokud by zvíře, nebo náhodou i vaše dítě, prostředek olízlo, nemějte obavy – maximálně podpoří funkci svých střev, i když si moc nepochutnají. Éterické oleje jsou vybírány tak, aby byly ke zvířatům šetrné, často pocházejí z bylin, které jsou používané jako doplňky krmiv. Pokud se prostředek dostane např. na seno nebo slámu, kterou třeba králík konzumuje, opět se nemusíte bát.

TOMMY LOVE

Speciální varianta aromadeodorantu obsahující kozlík lékařský, vhodný pro zklidnění zvířat při nervozitě, pocitu strachu, hyperaktivitě, pobytu v cizím prostředí. Silný vliv má zejména na chování koček, podporuje je tak i v hravosti. Také meduňka a fenykl patří mezi uklidňující éterické oleje, které mají kočky v oblibě. Aplikujte třeba i do přepravky před cestou, na škrabadlo, hračky.

TROPFI SPRAY

Osvěžující sprej nevoní obtížnému hmyzu, vám však pomůže navodit příjemnou atmosféru doma i třeba na chatě.


 

OREEGO TOMMY

Osvěží vůní pomeranče, vetiver a citronová tráva navíc mají repelentní účinky, mohou tedy odpuzovat hmyz. Je vhodný pro zvířecí záchody, pelíšky, kotce, atd.

REMY&ALCHEMY

Přináší vůni vzniklou kombinací kajeputu, šalvěje, tymiánu, citronu, pomeranče a hřebíčku. Obsahuje tedy éterické oleje s výraznými antimikrobiálními účinky. Je vhodný k neutralizaci prostoru při příchodu dalšího zvířete do společné ubikace.

TOMCAT TOMMY

Ravensára, známá svými účinky proti řadě škodlivých mikroorganismů, v kombinaci s kajeputem, uklidňující meduňkou, badyánem a skořicí. Přípravek v rozprašovači vhodný k likvidaci nepříjemných pachů zvířat. Neutralizuje prostory, zvířecí záchody, pelíšky, kotce, atd.

Pokud váháte, který osvěžovač vybrat, vyzkoušejte nejdříve MINISADU OSVĚŽOVAČŮ AROMAFAUNA obsahující 5 přípravků v malých testovacích baleních (3 ml).

MVDr. Alena Vaníčková, Ph.D.

Související zboží

MINISADA OSVĚŽOVAČŮ AROMAFAUNA pro voňavé pelíšky i domácnost
SADA AROMAFAUNA SOS SADA AROMAFAUNA SOS
SADA OSVĚŽOVAČŮ VELKÁ
SADA PRO ZVÍŘECÍ MILÁČKY

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice