371 140 900
(8-15:30 h)
EXPIRACE 30.9.2023
20 %

PAPENDO 20 ml AKCE

Bylinný extrakt ke zlepšení trávení usnadňující detoxikaci organismu. Tento veterinární přípravek díky hřebíčku, šalvěji a jalovci podporuje zažívání. Přečíst více
Kód produktu: G0201c
251 Kč
201 Kč
Dostupnost:
Méně než 5 kusů
Doručení: 2 - 3 pracovní dny

Aromafauna Příznaky

  • icon Zažívací obtíže
  • icon Péče o mláďata
  • icon Paraziti

Představujeme vám

EXPIRACE 30.9.2023
PAPENDO
je vhodné u opeřenců a u ostatních zvířat nižší váhové kategorie. Podporou střevní činnosti i přirozené mikroflóry pomáhá zvířatům udržovat zdravé trávení a odolávat náporu střevních infekcí nebo parazitů. Základ tvoří rýžový olej, který je vhodným dietetikem. Další složkou je olej z rostliny zederach indický (lat. Azadirachta indica, také známý jako neem nebo nimba). Pro podporu trávení jsou přidány i éterické oleje z šalvěje, tymiánu a jalovce.
​Veterinární přípravek schválený ÚSKVBL (024-15/C).

Použití

Dietetický přípravek je vhodné podávat denně do krmiva, a to 1 až 3 kapky na 400 g hmotnosti zvířete. Detoxikační kúru lze provádět 1x za 2-3 měsíce. U drobných opeřenců, plazů, hlodavců apod. je třeba dávku zohlednit v rámci doporučeného příjmu tuků pro daný druh.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Veterinární přípravky mohou mít blahodárný, příznivý, revitalizující, uvolňující, utišující účinek, mohou podporovat hojení nebo doplňovat léčbu a příznivě působit na zdraví zvířat. Léčebné nebo hojivé vlastnosti, pokud není stanoveno jinak, jsou pouze okrajovou schopností přípravku, která vyplývá z charakteru a koncentrace účinných látek obsažených v přípravku. Nejedná se o léčivo.

Složky

  • icon TYMIÁN ČERVENÝ Éterický olej
  • icon Rýžový olej
  • icon Nýmový olej (Neemový olej)
  • Všechny složky expand_more
  • Oryza sativa Germ Oil (Rostlinný olej z rýžových klíčků), Azadirachta indica Seed Oil (Neemový rostlinný olej), Thymus vulgaris Oil (Éterický olej z tymiánu), Thuja occidentalis Leaf Oil (Éterický olej z túje), Juniperus communis Fruit Oil (Éterický olej z jalovce), Eugenia caryophyllus Flower Oil (Éterický olej z hřebíčku), Salvia officinalis Oil (Éterický olej ze šalvěje lékařské), Allium sativum Bulb Oil (Éterický olej z česneku)

Potřebujete poradit?

Upozornění:

EXPIRACE 30.9.2023

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice