Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30 h)

Péče o zuby a dásně

Service AKH s.r.o.
Péče o zuby a dásně
Studovala jsem veterinární školu a tam člověk mohl vidět mnoho. Praxe na různých klinikách a ordinacích přinášely někdy až děsivá poznání. Mezi jedno takové se řadí malá fenečka z šílených podmínek. Celý život strávila po boku jiných psů v malé kleci. Trpěli hlady, žízní, vyčerpáním a nedostatkem slunečního záření. Byli uzamčeni v temné garáži. Jako jedna z mála tyto podmínky přežila a dokázala znovu najít důvěru v člověka. Po příjezdu do ordinace byla vyhublá na kost, okousaná od jiných psů, špinavá, zhnisané rány po celém těle a opravdu velký zánět dásní. I když se moc snažila pozřít alespoň trochu stravy, bolest ji to nedovolila. Léčba trvala dlouho, mnoho zubů muselo být vytrháno, ale nezlomilo to její odvážnou dušičku a touhu po lepším životě.

  

To jen takový příklad, kam až to může zajít, když se zanedbá péče o zuby a dásně. Přitom je to tak snadné. Dentální oleje jsou vyhledávané pro svou jednoduchou aplikaci a skvělé výsledky. FAUNA DENTOL zabrání tvorbě zubního plaku. Chrání tedy zub už od samého počátku. Zubní kámen vzniká právě hromaděním a mineralizací zubního plaku. Tento olej má blahodárný vliv na dásně a jejich potíže, ošetřuje celou ústní dutinu a podporuje trávení. Stačí olej nakapat na vatovou tyčinku a potřít zuby včetně dásní nebo použijte zubní kartáček.
Zubní olej FAUNA ORAL pak působí na mikroorganismy v dutině ústní a odbourává nepříjemný zápach. Zde je aplikace ještě jednodušší. Olej si odměřte na čajovou lžičku, aplikujte do tlamy a nechte jej ředit slinami.
 
Kateřina Glozová
Nejnovější články na blogu
Zdravá kůže a srst bez parazitů
Service AKH s.r.o.
Úpal nebo úžeh?
Service AKH s.r.o.

Související zboží

Ústní olej FAUNA ORAL proti zápachu Ústní olej FAUNA ORAL proti zápachu Ústní olej FAUNA ORAL proti zápachu
Zubní olej FAUNA DENTOL Zubní olej FAUNA DENTOL Zubní olej FAUNA DENTOL

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice