Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30 h)

SADA DEZINFEKČNÍ

Přípravky pro ochranu před mikroby Přečíst více
Kód produktu: h7113
Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.
686 Kč
Dostupnost:
Doručení: 2 - 3 pracovní dny

Představujeme vám

Nepodceňujte ochranu před mikroby. Sada tří přípravků pro dezinfekci rukou, povrchů a pročištění vzduchu je ideální „KPZkou“ pro všechny, kteří chtějí mít své zdraví pod kontrolou. K sadě získáte navíc roušku ZDARMA! 
 
Roušku lehce přestříknete ANEMOSem, uzavřete do plastového sáčku a necháte působit 2 hodiny. Líh zajistí její dezinfekci a jako bonus rouška příjemně voní.
Ruce vydezinfikujete DESISTRONGem, který díky obsaženým olejům a lecitinům nevysušuje pokožku, nevznikají praskliny, nevytváří se vhodné prostředí pro záněty.
Povrchy okolo sebe ošetříte THYMICONem, který je vhodný pro dezinfekci ploch a povrchů. Aplikujte neředěný, aby byly povrchy dostatečně pokryty. Nechte působit a neoplachujte.

Sada obsahuje:
ANEMOS (100 ml)  
Osvěžovač vzduchu s jemnou, a přesto výraznou a svěží vůní. Obsažené éterické oleje jsou známé svými povzbuzujícími, osvěžujícími a především antimikrobiálními účinky. Mohou pozitivně působit na dýchací cesty a mikrobiálně čistit vzduch. Osvěžovač není vhodný pro vnitřní užívání!

DESISTRONG (50 ml)
Lecitinová emulze s antimikrobiálními účinky. Splňuje pokyny WHO. Díky obsaženým olejům a lecitinům pokožka není vysušená, šupinatá, nevznikají praskliny, nevytváří se vhodné prostředí pro záněty.

THYMICON (100 ml)
Tekutý lihový dezinfekční přípravek

Naše přípravky obsahují alkohol. Věnujte prosím zvýšenou pozornost, bezpečnostním pokynům.

Použití

Podrobné informace ohledně použití, složení, skladování a bezpečnostních upozornění naleznete na našem e-shopu u každého jednotlivého produktu. 

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Zařazeno v kategoriích

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Regenerační krém ČAJOVNÍKOVÝ SPF6 pro aknózní pleť Regenerační krém ČAJOVNÍKOVÝ SPF6 pro aknózní pleť Regenerační krém ČAJOVNÍKOVÝ SPF6 pro aknózní pleť
15 %
Měsíčkový balzám CALEN B promašťující Měsíčkový balzám CALEN B promašťující Měsíčkový balzám CALEN B promašťující
15 %
Éterický olej CITRON Éterický olej CITRON Éterický olej CITRON
15 %
Éterický olej MÁTA KADEŘAVÁ  Éterický olej MÁTA KADEŘAVÁ  Éterický olej MÁTA KADEŘAVÁ 
15 %
Pleťová voda ČAJOVNÍKOVÁ pro problematickou pleť Pleťová voda ČAJOVNÍKOVÁ pro problematickou pleť Pleťová voda ČAJOVNÍKOVÁ pro problematickou pleť Pleťová voda ČAJOVNÍKOVÁ pro problematickou pleť Pleťová voda ČAJOVNÍKOVÁ pro problematickou pleť
15 %
Éterický olej LEVANDULE  Éterický olej LEVANDULE  Éterický olej LEVANDULE  Éterický olej LEVANDULE 
15 %
Masážní emulze COPAFLEX s kopaivou pro regeneraci dlouhodobě namáhaných svalů a kloubů Masážní emulze COPAFLEX s kopaivou pro regeneraci dlouhodobě namáhaných svalů a kloubů
15 %
Balzám LIPÍK SPF 10 na rty dětí
15 %
Masážní olej BABY pro citlivou dětskou pokožku Masážní olej BABY pro citlivou dětskou pokožku Masážní olej BABY pro citlivou dětskou pokožku Masážní olej BABY pro citlivou dětskou pokožku
15 %
Směs éterických olejů CANDIOL Směs éterických olejů CANDIOL Směs éterických olejů CANDIOL Směs éterických olejů CANDIOL
15 %
Dětská lecitinová emulze MARINKA s uklidňujícím účinkem Dětská lecitinová emulze MARINKA s uklidňujícím účinkem Dětská lecitinová emulze MARINKA s uklidňujícím účinkem
15 %
Éterický olej ZÁZVOR  Éterický olej ZÁZVOR 
15 %

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice