Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30 h)
15 %

SADA KOUPELOVÝCH OLEJŮ 18*20 ml

Sada koupelových olejů 18x20 ml Přečíst více
Kód produktu: 1018
Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.
Země původu: Česká republika
Počet kusů:
1 128 Kč

Představujeme vám

Pro ulehčení výběru jak v oblasti vůně, tak i snášenlivosti aromaterapeutických účinků, nabízíme sadu testerů koupelových olejů Karel Hadek, která se  osvědčila i jako vynikající dárek.
Obsahuje testery všech koupelových olejů, což umožňuje vyzkoušet a vybrat si ty nejvhodnější.
Jednotlivá balení mají  obsah 20 ml a vystačí na jednu až dvě koupele.

Kafrový – pro obsah kafru doporučujeme nepoužívat v těhotenství
Jalovcový/ Tymiánový – Nepoužívat bez konzultace s lékařem v těhotenství, v období kojení, u malých dětí a při epilepsii.
Rozmarýnový – Bez konzultace s lékařem nepoužívat v těhotenství, při epilepsii. Nevhodný pro osoby s vysokým krevním tlakem. Pro jeho silně povzbuzující účinky nedoporučujeme používat před spaním.

Složení sady:
BOROVICOVÝ, CITRONOVO-KAFROVÝ, EUKALYPTO-TYMIÁNOVÝ, GRAPEFRUITOVÝ, HEŘMÁNKOVÝ, JALOVCOVÝ, LEVANDULOVÝ, MANDARINKOVÝ, MEDUŇKOVÝ, NEUTRÁLNÍ, PAČULIOVÝ, PELARGÓNIOVÝ, ROZMARÝNOVÝ, ŠALVĚJOVÝ, TYMIÁNOVÝ, YLANG-YLANG, Z CITRONOVÉ RŮŽE, Z RŮŽOVÉHO DŘEVA

Použití

10–20 ml (1–2 polévkové lžíce) koupelového oleje vlijeme do proudu napouštěné vody (takto se voda nejlépe promísí s koupelovým olejem) o teplotě nad 32 °C. Teplota vody by měla navodit příjemné pocity, nesmí vyvolat pocení. Tělo je vhodné při koupání masírovat froté nebo masážní žínkou či koupelovým  kartáčem. Nepoužívejte mýdlo ani jiné koupelové přísady, účinek lázně by byl snížen. Doporučená doba koupele je přibližně 20 minut. Po koupeli tělo nesprchujte, pouze lehce osušte. Každý člověk snáší různé teploty vody jinak, přistupujeme proto ke stanovení teploty koupelové lázně podle individuálních potřeb, zkušeností a aktuálního zdravotního stavu.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci.Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Vlasový balzám LUPISAN pro pokožku hlavy s lupy Vlasový balzám LUPISAN pro pokožku hlavy s lupy
15 %
KARIOSAN olej k péči o ústa KARIOSAN olej k péči o ústa KARIOSAN olej k péči o ústa KARIOSAN olej k péči o ústa
15 %
Univerzální aroma-čistič ORANGE-SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE-SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE-SANITOL
MINI SADA - odličovací
15 %
SADA PRO ČICHOVÝ TRÉNINK
15 %
15 %
191 Kč
SADA SPRCHOVACÍCH OLEJŮ 12 x 20 ml
15 %
Masážní olej CELLU-THERAP při celulitidě Masážní olej CELLU-THERAP při celulitidě Masážní olej CELLU-THERAP při celulitidě Masážní olej CELLU-THERAP při celulitidě
15 %
SADA DĚTSKÝCH MYCÍCH OLEJŮ 5 x 20 ml
15 %
Sprchovací olej MEDUŇKOVÝ při stresu a depresích Sprchovací olej MEDUŇKOVÝ při stresu a depresích Sprchovací olej MEDUŇKOVÝ při stresu a depresích Sprchovací olej MEDUŇKOVÝ při stresu a depresích
15 %
Směs éterických olejů VÁNOČNÍ POHÁDKA
15 %
Deodorant HAPPY DEO s osvěžujícím účinkem Deodorant HAPPY DEO s osvěžujícím účinkem Deodorant HAPPY DEO s osvěžujícím účinkem Deodorant HAPPY DEO s osvěžujícím účinkem Deodorant HAPPY DEO s osvěžujícím účinkem
15 %
ECHINACEOVÝ KOŘEN ECHINACEOVÝ KOŘEN ECHINACEOVÝ KOŘEN

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice