371 140 900
(8-15:30 h)

SADA KOUPELOVÝCH OLEJŮ

Sada koupelových olejů 18x20 ml. Přečíst více
Kód produktu: 1018
Značka: Karel Hadek
Země původu: Česká republika
1 401 Kč

Představujeme vám

Pro ulehčení výběru jak v oblasti vůně, tak i snášenlivosti aromaterapeutických účinků, nabízíme sadu testerů koupelových olejů Karel Hadek, která se  osvědčila i jako vynikající dárek.
Obsahuje testery všech koupelových olejů, což umožňuje vyzkoušet a vybrat si ty nejvhodnější.
Jednotlivá balení mají  obsah 20 ml a vystačí na jednu až dvě koupele.

Kafrový – pro obsah kafru doporučujeme nepoužívat v těhotenství
Jalovcový/ Tymiánový – Nepoužívat bez konzultace s lékařem v těhotenství, v období kojení, u malých dětí a při epilepsii.
Rozmarýnový – Bez konzultace s lékařem nepoužívat v těhotenství, při epilepsii. Nevhodný pro osoby s vysokým krevním tlakem. Pro jeho silně povzbuzující účinky nedoporučujeme používat před spaním.

Složení sady:
BOROVICOVÝ, CITRONOVO-KAFROVÝ, EUKALYPTO-TYMIÁNOVÝ, GRAPEFRUITOVÝ, HEŘMÁNKOVÝ, JALOVCOVÝ, LEVANDULOVÝ, MANDARINKOVÝ, MEDUŇKOVÝ, NEUTRÁLNÍ, PAČULIOVÝ, PELARGÓNIOVÝ, ROZMARÝNOVÝ, ŠALVĚJOVÝ, TYMIÁNOVÝ, YLANG-YLANG, Z CITRONOVÉ RŮŽE, JEŽÍŠEK

Použití

10–20 ml (1–2 polévkové lžíce) koupelového oleje vlijeme do proudu napouštěné vody (takto se voda nejlépe promísí s koupelovým olejem) o teplotě nad 32 °C. Teplota vody by měla navodit příjemné pocity, nesmí vyvolat pocení. Tělo je vhodné při koupání masírovat froté nebo masážní žínkou či koupelovým  kartáčem. Nepoužívejte mýdlo ani jiné koupelové přísady, účinek lázně by byl snížen. Doporučená doba koupele je přibližně 20 minut. Po koupeli tělo nesprchujte, pouze lehce osušte. Každý člověk snáší různé teploty vody jinak, přistupujeme proto ke stanovení teploty koupelové lázně podle individuálních potřeb, zkušeností a aktuálního zdravotního stavu.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci.Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Zákazníci také zakoupili

Nosní olej DONOSOL
Směs éterických olejů INSPI FREE pro podporu dýchání Směs éterických olejů INSPI FREE pro podporu dýchání
VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu
Směs éterických olejů VÁNOČNÍ SEN Směs éterických olejů VÁNOČNÍ SEN
VÁNOČNÍ KOUPELOVÁ SADA
704 Kč
Směs éterických olejů VÁNOČNÍ POHÁDKA Směs éterických olejů VÁNOČNÍ POHÁDKA
SADA PRO ČICHOVÝ TRÉNINK
Autoparfém ANTI-TABAK pro interiér automobilu kuřáků Autoparfém ANTI-TABAK pro interiér automobilu kuřáků
Pleťové tonikum LEVANDULOVÉ  pro citlivou pokožku Pleťové tonikum LEVANDULOVÉ  pro citlivou pokožku Pleťové tonikum LEVANDULOVÉ  pro citlivou pokožku Pleťové tonikum LEVANDULOVÉ  pro citlivou pokožku Pleťové tonikum LEVANDULOVÉ  pro citlivou pokožku
Pleťové tonikum YLANG YLANGOVÉ pro zralou a stárnoucí pleť Pleťové tonikum YLANG YLANGOVÉ pro zralou a stárnoucí pleť Pleťové tonikum YLANG YLANGOVÉ pro zralou a stárnoucí pleť Pleťové tonikum YLANG YLANGOVÉ pro zralou a stárnoucí pleť
Směs éterických olejů VOŇAVÉ VÁNOCE Směs éterických olejů VOŇAVÉ VÁNOCE
Autoparfém VANILOU s vůní vanilky a melounu Autoparfém VANILOU s vůní vanilky a melounu

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice