371 140 900
(8-15:30 h)
25 %

SADA MINIE

Startovací sada zaměřená na blechy v kožichu určená pro zvířata do 6 kg živé váhy. Přečíst více
Kód produktu: F2003
Značka: Aromafauna
Země původu: Česká republika
320 Kč

Aromafauna Příznaky

  • icon Paraziti

Představujeme vám

Ochrana malých zvířat před vnějšími i vnitřními parazity vyžaduje trpělivost a důslednost. Připravili jsme pro vás kompletní sadu přípravků, která vám tento boj ulehčí. Sada obsahuje těchto 5 produktů v testovacích velikostech.

HY-FLEA 20 ml – příjemně vonící mycí olej s obsahem neemového oleje (zaderach indický), který odpuzuje blechy a hubí jejich zárodečná stádia.
HY-INSI 20 ml – mycí olej s možným odpuzujícím účinkem při výskytu klíšťat, blech a hmyzu.
AROMA SANITOL 20 ml – čisticí přípravek s jemnou vůní pomerančů, který provoní vaši domácnost a udrží ji čistou a bez bakterií.
DESINF 20 ml – dezinfekční přípravek s osvěžující vůní tymiánu vhodný především k ošetřování pelíšků, koberců či textilních hraček.
PAPENDO 10 ml – dietetický veterinární přípravek vhodný k podpoře trávení. 

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Veterinární přípravky mohou mít blahodárný, příznivý, revitalizující, uvolňující, utišující účinek, mohou podporovat hojení nebo doplňovat léčbu a příznivě působit na zdraví zvířat. Léčebné nebo hojivé vlastnosti, pokud není stanoveno jinak, jsou pouze okrajovou schopností přípravku, která vyplývá z charakteru a koncentrace účinných látek obsažených v přípravku. Nejedná se o léčivo.

Tipy a zkušenosti

Sada je praktická i pro cestování!

Potřebujete poradit?

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice