371 140 900
(8-15:30 h)

VELKÝ CESTOVATEL cestovní sada pro dospívající

Přípravky denní hygieny v praktickém balení pro cestovatele. Přečíst více
Kód produktu: 6631
Značka: AKH
Země původu: Česká republika
319 Kč

Představujeme vám

Cestování může být pro pokožku náročné. Speciálně v období dospívání se na pokožce objevují nepříjmené kožní změny, i při cestování se proto nezapomínejte o svou pokožku pečlivě starat. Pro příjemné prožití cestovatelských zážitků se musí příjemně cítit i vaše pokožka. Přibalte si pleťové tonikum a lecitinový krém pro zklidnění pokožky. Na cesty je ideální zubní olej pro svěží dech. Tyto přípravky doplňuje intimní mycí olej HY-INTIM H pro šetrnou péči o intimní partie. 

Jako dárek obdržíte BAMBUSOVÝ KARTÁČEK splňující požadavky na ECO-FRIENDLY výrobky.

Sada v organzovém sáčku obsahuje:  
HY-INTIM H intimní mycí olej (15 ml): Nepěnivý hydrofilní mycí olej bylinné vůně určený pro každodenní intimní hygienu mužů. Mycí olej podporuje přirozené fyziologické funkce pokožky a sliznice.
ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN (15 ml): Kompozice rostlinných olejů vhodná ke každodenní ústní hygieně. Napomáhá snížení kazivosti zubů, zánětu dásní. Vhodný je při při výskytu zubního kamene.
PLEŤOVÉ TONIKUM BOY (15 ml): Pleťové tonikum dřevité vůně s oleji z cedru, zelené mandarinky a borovice napomáhá regeneraci, zklidňování pleti. Cedr je známý svým působením na optimalizaci tvorby kožního mazu. Obsažené složky vykazují protizánětlivé účinky.
LECIDEDMA BOY (15 ml): Jemný, uklidňující lecitinový krém lehké dřevité vůně pro péči o pokožku dospívajících chlapců. Vůni a ochranné vlastnosti poskytly oleje z cedru, amyrisu, mandarinky ve spojení s lecitiny a vitamíny. 

Použití

Podrobné informace ohledně použití, složení, skladování a bezpečnostních upozornění naleznete na našem e-shopu u každého jednotlivého produktu.

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Směs éterických olejů CITRONOVÁ RŮŽE  Směs éterických olejů CITRONOVÁ RŮŽE 
VELKÁ CESTOVATELKA cestovní sada pro dospívající
+ dárek
Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL
NOSNÍ OLEJ pro usnadnění dýchání NOSNÍ OLEJ pro usnadnění dýchání
LIPIO SÉRUM NEUTRÁLNÍ SPF6
KOUPELOVÝ OLEJ NA NOHY pro unavené nohy KOUPELOVÝ OLEJ NA NOHY pro unavené nohy KOUPELOVÝ OLEJ NA NOHY pro unavené nohy KOUPELOVÝ OLEJ NA NOHY pro unavené nohy
Dětský mycí olej CITRONEK s osvěžujícím účinkem Dětský mycí olej CITRONEK s osvěžujícím účinkem Dětský mycí olej CITRONEK s osvěžujícím účinkem
MINI SADA - ODLIČOVACÍ
CESTOVATELKA sada pro ženy
DÓZA BÍLÁ DÓZA BÍLÁ
Esenciální parfém OFFICE-DESI Esenciální parfém OFFICE-DESI Esenciální parfém OFFICE-DESI
Esenciální parfém VIŠUDDHA Pátá čakra - Komunikační Esenciální parfém VIŠUDDHA Pátá čakra - Komunikační Esenciální parfém VIŠUDDHA Pátá čakra - Komunikační

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice