371 140 900
(8-15:30 h)

ZAČÍNÁ ADVENT, je tu ŽELEZNÁ ADVENTNÍ NEDĚLE

Service AKH s.r.o.
ZAČÍNÁ ADVENT, je tu ŽELEZNÁ ADVENTNÍ NEDĚLE

První adventní nedělí zahájíme tradiční vánoční čas. Maminky a babičky organizují velký vánoční úklid, pečení cukroví. Děti s malou dušičkou pečlivě kreslí dopis pro Ježíška. Domy se halí do vánočních výzdoby a pomalu se objevuje vánoční atmosféra. Připravujeme dárky pro ty, jež jsou v našem srdci. Každou předvánoční neděli zapalujeme další jednu ze čtyř adventních svící. Přidejme i adventní vůni a probuďme vzpomínky.  

…žádný plamen by neměl v našem životě zhasnout… vůně pomáhá probudit vzpomínky a připomenout krásné okamžiky s těmi, na které vzpomínám…

ŽELEZNÁ ADVENTNÍ NEDĚLE - NADĚJE

První adventní neděli se přezdívá železná a na věnci se zapaluje první svíčka, je to tzv. svíce proroků. Tou si připomínáme proroky, kteří s předstihem předpověděli příchod Ježíše Krista na svět. Svíčka symbolizuje naději.
Pro tuto adventní neděli jsme vytvořili kompozici z esenciálních olejů vanilka, ylang-ylang, skořice, badyán, hřebíček, pačuli, benzoe a růžové dřevo.
Teplá vanilka, exotický ylang ylang, dřevitá a teplo nesoucí skořice s kořeněným badyánem a povzbuzujícím hřebíčkem je originální uskupení olejů vázané na zemité pačuli a sladce pryskyřičné benzoe. Vše propojuje růžové dřevo, jež vnáší klid a uvolnění. Celá kompozice dodává naději našemu Já.

Co více se můžeme dovědět o obsažených olejích?

VANILKA uklidňuje při úzkosti, strachu, nervozitě, napětí, podráždění a nespavosti. Dodává energii, zjemňuje, rozveseluje, otevírá mysl kráse a pomáhá odložit problémy. Přináší sladké tóny našemu Já. Vzbuzuje vzpomínky a chuťové buňky na vanilkové rohlíčky.

YLANG-YLANG odstraňuje horkost srdce, tiší a chladí neklid. Uvolňuje emoce při obavách, úzkosti, při pocitech izolace a deprese, podporuje schopnost uvolnit se, probouzí smyslovost, euforii. Sladká květinová vůně láká do tajemných nočních uliček plných dobrodružství.

SKOŘICE stimuluje, vhodná při únavě, oslabení a fyzickém vyčerpání, při napětí a nervozitě. Pomáhá proti zapomnětlivosti a nedůslednosti. Prohřívá emoce, teplem harmonizuje osobnost, zklidňuje nervový systém, euforizuje. Ženám dodává sebedůvěru. Evokuje vánoční jablečný štrůdl nebo staročeský svařák.

BADYÁN podporuje uvolnění hlenů, mírní nadýmání. Tlumí deprese a harmonizuje. Vhodný při nočních můrách, pocitech osamělosti, únavě, frigiditě, impotenci. Tvarem připomíná hvězdu a bývá součástí vánoční výzdoby.

HŘEBÍČEK stimuluje CNS, je nápomocný při nervovém vypětí a celkové nervové slabosti. Prohřívá ducha, posiluje chuť do práce, poskytuje pocit bezpečí a uvolňuje duševní konflikty.

PAČULI zastupuje mužskou energii, zemitost, zvyšuje průbojnost, racionalitu, konstruktivistu. Používá se při mentální vyčerpanosti, při přílišné duševní aktivitě, pomáhá pochopit a přijmout bolestné stránky života. Podporuje koncentraci, vhodné při únavě. Harmonizuje, stabilizuje, euforizuje. Tradiční meditativní vůně, která je vhodná do vánočních směsí a jedinečných esenciálních parfémů.

BENZOIN poskytuje péči při smutku, žalu a zármutku, pomáhá odložit těžkosti na vhodnější dobu, otevírá cestu k vnitřnímu Já i k pochopení okolností. Dodává sebejistotu. Používá se při úzkosti, vyčerpanosti a emočních otřesech.

DŘEVO Z RŮŽOVÉHO PALISANDRU uklidňuje, tradičně se používá při nervovém napětí a bolesti hlavy. Má schopnost uvolnit osobu, aniž by se cítila ospalá. Podporuje imunitní systém a regeneraci buněk. Vhodný při kožních zánětech. Je zvláště účinné v duchovní sféře.

Blíží se první adventní víkend a rozsvěcení vánoční výzdoby ve městech i vesničkách. Spolu s tím přichází i betlémské světlo, které nám připomene, že se blíží zrození Ježíška.

Michaela Švorcová

Nejnovější články na blogu
Malokluze
Service AKH s.r.o.
Přivítejte STŘÍBRNOU ADVENTNÍ NEDĚLI
Service AKH s.r.o.

Související zboží

ADVENTNÍ PARFEMIÉRA 5x3 ml, 5x3 ml
289 Kč
Esenciální parfém ŽELEZNÁ ADVENTNÍ NEDĚLE - NADĚJE Esenciální parfém ŽELEZNÁ ADVENTNÍ NEDĚLE - NADĚJE Esenciální parfém ŽELEZNÁ ADVENTNÍ NEDĚLE - NADĚJE
Směs esenciálních olejů ŽELEZNÁ ADVENTNÍ NEDĚLE - NADĚJE
Železná neděle NADĚJE 10 ml a dřevěné kostky, Železná neděle
20 %
20 %
252 Kč

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice