371 140 900
(8-15:30 h)

Novinky pro zvířecí uši, oči, klouby i kožíšky!

Service AKH s.r.o.
Novinky pro zvířecí uši, oči, klouby i kožíšky!

Na základě přání vás a vašich mazlíčků vyvíjíme stále další novinky. Někdy je to běh na dlouhou trať… Zvažujeme to nejlepší složení surovin pro daný účel, v úvahu musíme brát citlivý čich zvířat. Než se podaří vytvořit konečnou podobu přípravku, se kterým jsou uživatelé spokojeni, trvá to i roky. Naše novinky před uvedením na trh zkouší veterináři, fyzioterapeuti a chovatelé zvířat s danými potížemi. Následuje ještě schválení Ústavu pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv, neboť naše přípravky jsou schválenými veterinárními přípravky. Tzn. podstupují odborné zhodnocení po stránce složení, účinnosti i naopak možné škodlivosti pro zvíře, jeho majitele i životní prostředí. 

Před Vánocemi pro Vás máme nadílku 4 nových přípravků:

COPAFIT masážní lecitinová emulze s kopaivou

Pro koně, psy, kočky, drobná domácí zvířata (morče, králík)

I zvířatům přináší masáže řadu benefitů - jsou účinné v rámci rehabilitace nebo uvolní pohybový aparát po intenzivní fyzické aktivitě. Účinek správně provedené masáže je prohlouben použitím masážních přípravků s obsahem éterických olejů. Napomohou ke zlepšení pohyblivosti a zvětšení rozsahu pohybu. Zejména starým zvířatům trpícím artrózou tak dopřejí radost z pohybu a zvýší jejich životní komfort. 

Přípravek byl vyvinut ve spolupráci s fyzioterapeuty. Osvědčil se u psů s artrózou lokte či kyčlí, spondylózou, u koní trpících např. artrózou spěnkového kloubu.  

Jemnou masáž můžete zvířeti poskytnout i sami v domácím prostředí. Lecitinová emulze se lehce vstřebává a nezanechává mastnou srst.

   


KANUSPOT při zvýšeném výskytu klíšťat, blech a hmyzu

Pro zvířata do hmotnosti 5 kg (kočky, malí psi, drobná domácí zvířata - morče, králík)

KANUSPOT je určen k aplikaci při zvýšeném výskytu klíšťat, blech a hmyzu. Za hlavní účinnou složku byla zvolena KANUKA (lat. Kunzea ambigua), tasmánská keřovitá rostlina označovaná anglicky také jako „tick bush“. Základ tvoří nosné oleje RICINOVÝ a NEEMOVÝ, které mají pečující účinky na pokožku a srst. 

Tento přípravek byl vytvářen i s ohledem na citlivý čich koček, které intenzivní pachy nemají rády. Aplikaci KANUSPOTU snášejí velmi dobře. 

   


OCUSENZOL pro ošetření očního okolí při podráždění a slzení

Pro koně, psy, kočky, drobná domácí zvířata (morče, králík)

Některá zvířata jsou více náchylná k podráždění očí, např. v prašném prostředí či v období pylové sezóny. Následkem je slzení, případně začervenání očního okolí. Zejména u bílých zvířat je pak patrná změna barvy srsti do hněda v oblasti u vnitřního koutku oka.

K ošetření podrážděného očního okolí a očištění srsti zabarvené slzením se skvěle hodí právě heřmánkový roztok s kopaivou a panthenolem.

   


Lecitinová ušní voda SENZI-AURIS pro denní ošetření vnějšího ucha

Pro koně, psy, kočky, drobná domácí zvířata (morče, králík)

Má váš mazlíček sklon k potížím s ušima, jež se často opakují? V takovém případě je uším potřeba věnovat pravidelnou a zároveň jemnou péči. Přípravek je vhodný pro zklidnění vnějšího ucha právě při zvýšené citlivosti a zarudnutí, při náchylnosti k zánětům. Použijte jej pro denní ošetření, pro usnadnění čištění uší a lepší odtok ušního mazu a nečistot. Podporuje přirozenou ušní mikroflóru. Při vážnějších potížích je ideální přejít na ušní olej FAUNA OTIS s koncentrovanějšími složkami. 

   

MVDr. Alena Vaníčková, Ph.D.

Nejnovější články na blogu
Malokluze
Service AKH s.r.o.
Přivítejte STŘÍBRNOU ADVENTNÍ NEDĚLI
Service AKH s.r.o.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice