Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30h)

Imunita je odrazem všeho

Service AKH s.r.o.
Imunita je odrazem všeho
Psychického stavu, fyzické kondice, kvality krmné dávky i životních podmínek.

Když vypadne jeden stavební kámen, statika se naruší. Téměř vždy to znamená potíže. Někdy malé, někdy bohužel velké. Může se jednat o kožní problémy, infekce, alergie, napadení parazity nebo pomnožení těch mikroorganismů, které se zvířetem doteď žily v symbióze.

Vliv na imunitu má i počasí, které je teď velmi proměnlivé. Denní rozdíl teplot dělá až 15 °C, což dá zabrat i nám, lidem. Stejně jako podporujeme imunitu dětí před nástupem do školek a škol, podpořme i tu zvířecí. Ocení to zejména starší jedinci, nemocní, zvířata po úrazech a operacích.

Existuje obrovská škála bylinek, které jsou vhodné k probuzení a udržení imunitního systému, například eleutherococc. Ten je obsažený ve veterinárním přípravku IMUNOFAUNA spolu s mateřídouškou a saturejkou. Dalším důležitým doplňkem, především pro morčata, je VITAMÍN C. Morčata ho nedokážou syntetizovat a jeho nedostatek způsobuje potíže pohybového aparátu, nechutenství a apatii.

  

K udržení imunity mohou pomoci také směsi éterických olejů, které lze použít do difuzérů, nebulizérů, na dřevěné předměty, hračky a pelíšky. Jedná se například o směs INSPI FREE. Obsahuje éterické oleje z litsey cubeby, borovice a rozmarýnu. Tato směs dokáže vyčistit ovzduší od nežádoucích virů a bakterií.

Kateřina Glozová

 
Nejnovější články na blogu
Pečujte o zvířecí tlapky i kopyta!
Service AKH s.r.o.
Spánek u dětí
Děti

Spánek u dětí

Service AKH s.r.o.

Související zboží

IMUNO FAUNA 50 ml, 50 ml
10 %
10 %
293 Kč
INSPI FREE 10 ml, 10 ml
10 %
10 %
180 Kč
PUPÁLKOVÝ OLEJ-SPRAY 100 ml, 100 ml
10 %
10 %
320 Kč
VITAMÍN C

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice