371 140 900
(8-15:30 h)
15 %

SADA PRO RADOST Z POHYBU

Pomozte svým kloubům ke snadnějšímu pohybu s bylinnými extrakty a masážními přípravky. Přečíst více
Kód produktu: 6637
Značka: AKH
Země původu: Česká republika
490 Kč

Představujeme vám

Možná patříte mezi ty, kteří si vycházky, sport a jiné fyzické aktivity už tolik neužívají kvůli ztížené pohyblivosti kloubů. Může se tak stát v důsledku zranění nebo opotřebování tkání. Pokud je to možné, je samozřejmě vždy potřeba řešit příčinu problému, ale někdy se jedná už o „únavu materiálu“, kterou opravit nelze. V takových případech ke zlepšení životního komfortu může pomoci pravidelná masáž přípravkem COPAFLEX a COPATHERM ve spojení s doplňky stravy ve formě HARPAGOFYTOVÉHO a KADIDLOVÉHO EXTRAKTU. Sada poslouží jako skvělý dárek pro sportovce, ale i dědečka a babičku!
Jako dárek v sadě obdržíte oblíbený JALOVCOVÝ SPRCHOVACÍ OLEJ pro podporu lymfatického systému.

Sada v dárkové krabičce obsahuje:

HARPAGOFYT - EXTRAKT (30 ml): Doplněk stravy pro podporu správné funkce pohybového aparátu. Čertův dráp neboli harpagofyt ležatý je zpracován formou lihového extraktu pro účinnější využití jeho obsahových látek. Může být nápomocen v případě omezeného pohybu kloubů. Má antioxidační účinky. Pro docílení účinku je doporučená denní dávka této tinktury 0,5 až 1 ml 3x denně, podáváme vnitřně. Délka kúry: 4 týdny, alespoň 2 týdny přestávka. Podrobné informace naleznete v detailu produktu ZDE.

KADIDLO - EXTRAKT (30 ml): Doplněk stravy, lihový extrakt z ománského kadidla HOJARI pro radost z pohybu, duševní pohodu a podporu vitality. Hlavní účinnou látkou je kyselina boswellová. Tato sloučenina je špatně rozpustná ve vodě, ale dobře rozpustná v alkoholu. Kadidlo je proto ideální pro vytváření alkoholových tinktur. Dávkování: 10 až 15 kapek 3x denně, podáváme vnitřně. Délka kúry cca 4-6  týdnů, následně 2 týdny přestávka. Podrobné informace naleznete v detailu produktu ZDE.

Masážní emulze COPAFLEX (30 ml): Příjemná masážní lecitinová emulze pro relaxační i sportovní masáže. Předností je příjemná konzistence, rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Dominantní složkou je éterický olej z KOPAIVY. Díky vysokému obsahu β-karyofylenu je vhodný pro péči o pokožku především v oblasti kloubů a svalů. 2 x denně lehce vmasírujte v problematické oblasti.

Masážní hřejivá emulze COPATHERM (30 ml): Jemná hřejivá lecitinová emulze s kopaivou pro masáž dlouhodobě namáhaných svalů a kloubů. Intenzivní přohřátí svalů zajišťují chilli papričky a černý pepř. Přípravek je ideální pro zatuhlé oblasti i prohřátí před sportem a fyzickou námahou. 2 x denně naneste na pokožku a lehce vetřete.

JALOVCOVÝ sprchovací olej (20 ml): Lehce prokrvující, aktivující sprchovací olej s jalovcem pro podporu lymfatického systému. Zanechává pocit osvěžení, odlehčení, úlevy.

Použití

Podrobné informace ohledně použití, složení, skladování a bezpečnostních upozornění naleznete na našem e-shopu u každého jednotlivého produktu.

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

VÁNOČNÍ KOUPELOVÁ MINI SADA
Osvěžující balzám CHINA BALSAM při bolestech hlavy Osvěžující balzám CHINA BALSAM při bolestech hlavy Osvěžující balzám CHINA BALSAM při bolestech hlavy
Gel ALOE VERA KONCENTRÁT pro vitalizaci organismu Gel ALOE VERA KONCENTRÁT pro vitalizaci organismu Gel ALOE VERA KONCENTRÁT pro vitalizaci organismu Gel ALOE VERA KONCENTRÁT pro vitalizaci organismu Gel ALOE VERA KONCENTRÁT pro vitalizaci organismu Gel ALOE VERA KONCENTRÁT pro vitalizaci organismu
Hydrofilní olej HY - YLANG YLANGOVÝ pro čištění podrážděné pleti Hydrofilní olej HY - YLANG YLANGOVÝ pro čištění podrážděné pleti Hydrofilní olej HY - YLANG YLANGOVÝ pro čištění podrážděné pleti Hydrofilní olej HY - YLANG YLANGOVÝ pro čištění podrážděné pleti
Krém PEDI DERM G10 na zrohovatělou pokožku nohou Krém PEDI DERM G10 na zrohovatělou pokožku nohou Krém PEDI DERM G10 na zrohovatělou pokožku nohou Krém PEDI DERM G10 na zrohovatělou pokožku nohou Krém PEDI DERM G10 na zrohovatělou pokožku nohou Krém PEDI DERM G10 na zrohovatělou pokožku nohou
EXTRA EXTRAKTY pro spokojené tělo i duši
15 %
BARBAR SET BARBAR SET BARBAR SET BARBAR SET BARBAR SET
20 %
VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu
VOŇAVÁ POZNÁVACÍ SADA pro malé i velké
10 %
REGENERAČNÍ SADA COPA REGENERAČNÍ SADA COPA
15 %
ČICHACÍ SADA PRO DĚTI
15 %
Deodorant DEOMAN pro muže Deodorant DEOMAN pro muže

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice