371 140 900
(8-15:30 h)
25 %

SADA PRO ZDRAVÝ ÚSMĚV

Rostlinné přípravky pro každodenní ústní hygienu. Přečíst více
Kód produktu: 6636
Značka: AKH
Země původu: Česká republika
336 Kč

Příznaky

  • icon Ústní dutina, rty a zuby

Představujeme vám

Vyzkoušejte šetrnou bylinnou péči u zuby a ústní dutinu. Zubní oleje jsou jemné pro dásně a sliznici, nenarušují přirozenou slizniční mikroflóru. Obsažené éterické oleje z šalvěje, máty, hřebíčku, tymiánu a dalších účinných bylinek jsou vhodné pro denní ústní hygienu. Použití zubních olejů skvěle doplní CHIOSKÁ MASTICHA, kterou využijete jako "přírodní žvýkačku"  během dne mezi jídly. 
Sada poslouží také jak užitečný dárek!

SADA VELKÁ v organzovém sáčku:
Olej k péči o ústa KARIOSAN (20 ml): Olej jemně sladké bylinné chuti jemně a důkladně čistí dutinu ústní. Oleje z lavandinu, máty kadeřavé a tymiánu mají antimikrobiální účinky a napomáhají udržet rovnováhu ústní mikroflóry. Alespoň 2x denně naneste malé množství zubního oleje na kartáček a zuby vyčistěte obvyklým způsobem. 
ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN (20 ml): Přípravek určený k péči o zuby, napomáhá snížení kazivosti zubů. Vhodný při výskytu zubního kamene a pro osvěžení dechu. Alespoň 2x denně naneste malé množství zubního oleje na kartáček a zuby vyčistěte obvyklým způsobem.
MASTICHA CHIOS (20 g): Doplněk stravy určený k péči o zuby a dutinu ústní. Neobsahuje sacharidy ani jakékoli jiné uměle přidané složky, jedná se přímo o sklizenou pryskyřici. Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) v rámci svých oficiálních tvrzení informuje, že masticha přispívá ke zdravému zažívacímu systému a je prospěšná při ústní hygieně. Pomáhá proti zápachu z úst. Vhodná denní dávka je cca 2 g krystalů. Vlivem tepla v ústech měkne a za chvíli po rozžvýkání se pryskyřice změní v opravdovou žvýkačku, ze které se postupně uvolňují účinné složky. Podrobné informace naleznete v detailu produktu ZDE.
BAMBUSOVÝ KARTÁČEK splňující požadavky na ECO-FRIENDLY výrobky.

Použití

Podrobné informace ohledně použití, složení, skladování a bezpečnostních upozornění naleznete na našem e-shopu u každého jednotlivého produktu. 

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

LIPIO SÉRUM RŮŽOVÉ DŘEVO pro stresovanou pleť LIPIO SÉRUM RŮŽOVÉ DŘEVO pro stresovanou pleť
NOSNÍ OLEJ pro usnadnění dýchání NOSNÍ OLEJ pro usnadnění dýchání
Speciální tělový olej HEMOSAN k péči o pokožku konečníku  Speciální tělový olej HEMOSAN k péči o pokožku konečníku  Speciální tělový olej HEMOSAN k péči o pokožku konečníku 
Parfém VALENTINE pro muže i ženy Parfém VALENTINE pro muže i ženy
SADA ÚKLID
15 %
KARIOSAN olej k péči o ústa KARIOSAN olej k péči o ústa KARIOSAN olej k péči o ústa KARIOSAN olej k péči o ústa
ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze
MASTICHA CHIOS
Intimní mycí olej HY-INTIM H pro muže Intimní mycí olej HY-INTIM H pro muže Intimní mycí olej HY-INTIM H pro muže Intimní mycí olej HY-INTIM H pro muže
Intimní balzám INTIMISS Intimní balzám INTIMISS Intimní balzám INTIMISS Intimní balzám INTIMISS
DÁRKOVÁ SADA BABY
25 %
Balzám TANALIP na rty se sklony k oparům

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice