371 140 900
(8-15:30 h)

VIROSAN Směs éterických olejů 20 ml

Pro antimikrobiální čistotu v období chřipek. Přečíst více
Kód produktu: h4218c
Značka: Karel Hadek
Země původu: Česká republika
440 Kč
Dostupnost:
Doručení: 2 - 3 pracovní dny

Příznaky

Představujeme vám

O jednotlivých složkách éterických olejů je známo, že mají i protivirové účinky. Tato schopnost je využita v kompozici vhodné pro období chřipek, rým, koronavirů a jiných respiračních onemocnění.
Oleje z BOROVICE, ČAJOVNÍKU, MANUKY, ČERNÉHO PEPŘE, HŘEBÍČKU, TYMIÁNU, LITSEY CUBEBY, MÁTY PEPRNÉ a dalších podpoří dýchání a mikrobiální čistotu ovzduší. 

Použití

Do aromalampy, difuzéru: 5-10 kapek přidejte do vody, dle velikosti místnosti.
Nepoužívejte neředěné na pokožku.
Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci.Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Složky

  • icon MANUKA Éterický olej
  • icon BOROVICE-JEHLIČÍ Éterický olej
  • icon ČERNÝ PEPŘ Éterický olej
  • Všechny složky expand_more
  • Pinus sylvestris Leaf Oil (Éterický olej z borovicového jehličí), Litsea cubeba Fruit Oil (Éterický olej z litsey cubeby), Mentha piperita Oil (Éterický olej z máty peprné), Thymus vulgaris Oil (Éterický olej z tymiánu), Melaleuca alternifolia Leaf Oil (Éterický olej z čajovníku), Piper nigrum Fruit Oil (Éterický olej z pepře), Eugenia caryophyllus Leaf Oil (Éterický olej z hřebíčku), Cinnamomum zeylanicum Bark Oil (Éterický olej ze skořicové kůry), Salvia officinalis Oil (Éterický olej ze šalvěje lékařské), Leptospermum scoparium Branch/Leaf Oil (Éterický olej z manuky), Origanum vulgare Oil (Éterický olej z dobromyslu-oregána), Tanacetum vulgare Flower Oil (Éterický olej z vratiče)

Tipy a zkušenosti

Směs éterických olejů je vhodné použít do inhalačních (čichacích) tyčinek, na roušku nebo kapesník. Následné vdechování směsi zpříjemní dýchání ve veřejných dopravních prostředcích, v čekárně u lékaře podpoří dýchání.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Sprchovací olej HVĚZDA s teplou magickou vůní Sprchovací olej HVĚZDA s teplou magickou vůní
Novinka
Univerzální aroma-čistič LEMON SANITOL Univerzální aroma-čistič LEMON SANITOL Univerzální aroma-čistič LEMON SANITOL
Směs éterických olejů DOBRÝ DEN Směs éterických olejů DOBRÝ DEN Směs éterických olejů DOBRÝ DEN
Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL
Autoparfém  VIŠEŇ & MÁTA Autoparfém  VIŠEŇ & MÁTA Autoparfém  VIŠEŇ & MÁTA
Parfém do auta FLIRT s vůní broskví, citronu a vanilky Parfém do auta FLIRT s vůní broskví, citronu a vanilky
Regenerační krém ELEUTHEROCOCC SPF6 pro zralou a oslabenou pleť Regenerační krém ELEUTHEROCOCC SPF6 pro zralou a oslabenou pleť Regenerační krém ELEUTHEROCOCC SPF6 pro zralou a oslabenou pleť Regenerační krém ELEUTHEROCOCC SPF6 pro zralou a oslabenou pleť
Směs éterických olejů JEŽÍŠEK Směs éterických olejů JEŽÍŠEK
Přípravek FAUNA SPOT s deodoračním účinkem Přípravek FAUNA SPOT s deodoračním účinkem Přípravek FAUNA SPOT s deodoračním účinkem
Éterický olej BERGAMOT  Éterický olej BERGAMOT 
Dezinfekční přípravek DESINF Dezinfekční přípravek DESINF Dezinfekční přípravek DESINF Dezinfekční přípravek DESINF
Exkluzivní éterický olej YLANG YLANG  Exkluzivní éterický olej YLANG YLANG 

Hodnocení

Recenze produktu

03.01.2022
Virosan je náš oblíbený výrobek od začátku výroby. Používáme ho nepatrné množství při začátku bolesti v krku (po jídle) přímo na jazyk nebo na kostku cukru. Okamžitě blahodárně působí na dýchací ústrojí a případné nachlazení má mnohem mírnější průběh. Během první hodiny aplikuje co 15 minut. Pak podle potřeby tak 3 - 4krát denně. Nebo při pohybu ve veřejných prostorách(obchody, úřady a pod). V této době si také natřeme olejem vnitřní část roušky nepatrným množstvím. Stačí obrátit lahvičku na prst a tím potřít roušku. Mnohem lépe se v ní dýchá, když už ji musíme někde mít . Proto nosíme v zimním období VIROSAN téměř stále u sebe nebo v autě. Také kapeme VIROSAN na topení na dřevěný nebo látkový předmět k tomu určený, v době respiračních onemocnění. Mnohokrát nám udělal velmi dobrou službu !

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice