Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30 h)

Zdravá podpora imunity

Service AKH s.r.o.
Zdravá podpora imunity
O své zdraví musíme pečovat a stejně tak i o zdraví našich zvířecích společníků. Proto je třeba zvířata udržovat v optimální kondici a zdravě podporovat jejich imunitu. Jejich zdraví máme ve svých rukou.

Co je to imunita?
Imunita neboli obranyschopnost je funkce organismu, která brání tělo před nežádoucími patogeny z vnějšího, ale i vnitřního prostředí. Pokud dojde ke snížení imunity, je organismus daleko náchylnější k nejrůznějším infekcím. Může se jednat např. o respirační nebo kožní onemocnění. Jako příčinu lze uvést nevhodné zoohygienické podmínky, stravu nebo stres.

Může AromaFauna imunitě pomoci?
Ano, může. Skvělým pomocníkem bude IMUNOFAUNA. Jedná se o bylinný extrakt z eleuterokokového kořene, mateřídoušky a saturejky posilující obranyschopnost. IMUNOFAUNA je vhodná nejen při respiračních onemocněních nebo v rekonvalescenci, ale dokáže ulevit i při nadýmání nebo křečích. Dávkuje se dle velikosti zvířete do pití nebo krmení. Účinným doplněním potravy je také PUPALKOVÝ OLEJ bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Ty jsou důležité pro správné nastavení imunity, byl prokázán jejich pozitivní efekt při zánětlivých onemocněních, pomáhají při ekzémech, atopických a alergických dermatitidách.

 

Pro imunitu je velmi důležitý i psychický stav zvířete. Pokud vidíme, že je neklidné nebo naopak apatické, měli bychom co nejdříve zjistit příčinu. Než se nám to povede, pomůže nám směs éterických olejů FAUNA HAPPY. Tuto zklidňující směs používáme maximálně 3 měsíce.

Dalším důležitým krokem je udržet prostředí, ve kterém zvíře žije, mikrobiálně čisté, ať už se jedná o nejrůznější ubikace, pelíšky nebo misky. Na úklid velkých ploch a mytí misek oceníte po pomerančích vonící čistící přípravek AROMA SANITOL. Do boje proti virům a bakteriím můžete vyrazit s DESINFem. Vzduch nebo pelíšek lze osvěžit aroma-osvěžovačem THYMI SPRAY s vůní eukalyptu, citronely a kozlíku. Zdravě si můžete provonět domácnost za pomoci aromalampy, difuzéru nebo nebulizéru a směsi éterických olejů DESIVIR nebo INSPI FREE. Nakapat je lze i na dřevěné předměty, ze kterých se budou účinné látky pomalu uvolňovat.
 
Lucie Kubyncová
Nejnovější články na blogu

Související zboží

Aroma-osvěžovač THYMI SPRAY
Čisticí přípravek AROMA SANITOL Čisticí přípravek AROMA SANITOL Čisticí přípravek AROMA SANITOL
Dezinfekční přípravek DESINF Dezinfekční přípravek DESINF Dezinfekční přípravek DESINF Dezinfekční přípravek DESINF
Přípravek IMUNOFAUNA k posílení obranyschopnosti Přípravek IMUNOFAUNA k posílení obranyschopnosti
PUPALKOVÝ OLEJ lisovaný za studena
Směs éterických olejů DESIVIR Směs éterických olejů DESIVIR

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice