Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30 h)

Uklidňující směs éterických olejů FAUNA HAPPY

Psychiku zvířat podporující vůně citrusů s mateřídouškou a bazalkou Přečíst více
Kód produktu: F0073
Značka: Aromafauna
Země původu: Česká republika
od 271 Kč

Aromafauna Příznaky

  • icon Psychické obtíže

Představujeme vám

Adaptační směs éterických olejů s možnými uklidňujícími účinky díky obsaženému pomerančovníku, bazalkovému a mateřídouškovému oleji. Použité éterické oleje jsou známé svým působením na emoce, není proto doporučeno podávání po delší časové období, aby nedošlo k ovlivnění přirozených projevů a chování zvířete (aplikujeme maximálně 3 měsíce).

Použití

Před jízdou (cca 15 minut) či jinou stresovou situací je vhodné potřít oblast nad čumákem či náprsenku nebo aplikovat 1 kapku přímo do tlamy. Není vhodné používat přípravek dlouhodobě a ve vysoké koncentraci!

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Bezpečnostní upozornění: Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Podezření na genetické poškození. Podezření na vyvolání rakoviny. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Hlavní obsahové složky

  • icon MATEŘÍDOUŠKA Éterický olej
  • icon ZÁZVOR Éterický olej
  • icon POMERANČ Éterický olej
  • Všechny složky expand_more
  • Citrus aurantium dulcis Peel Oil (Éterický olej z pomeranče), Ocimum basilicum Oil (Éterický olej z bazalky), Thymus serpillum Oil (Éterický olej z mateřídoušky), Zingiber officinalis Root Oil (Éterický olej ze zázvoru), Artemisia dracunculus Oil (Éterický olej z estragonu)

Tipy a zkušenosti

FAUNA HAPPY využijete pro zvířata ve stresových situacích, při odloučení od majitele, při nadměrném hluku při oslavách silvestra apod. Přípravek napomáhá ke zklidnění i při cestování autem. 

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Mycí olej HY-DERMAL pro citlivou pokožku Mycí olej HY-DERMAL pro citlivou pokožku Mycí olej HY-DERMAL pro citlivou pokožku Mycí olej HY-DERMAL pro citlivou pokožku Mycí olej HY-DERMAL pro citlivou pokožku
30 %
Regenerační MYCOS BALZAM při plísňových infekcích Regenerační MYCOS BALZAM při plísňových infekcích
Regenerační MULTIF BALZAM pro ošetření análních váčků Regenerační MULTIF BALZAM pro ošetření análních váčků
30 %
Směs éterických olejů ANTIPARAZIN Směs éterických olejů ANTIPARAZIN Směs éterických olejů ANTIPARAZIN
25 %
JOJOBOVÝ OLEJ
Sprej INSI SPRAY s deodoračním účinkem Sprej INSI SPRAY s deodoračním účinkem Sprej INSI SPRAY s deodoračním účinkem Sprej INSI SPRAY s deodoračním účinkem Sprej INSI SPRAY s deodoračním účinkem
10 %
Směs éterických olejů ENDOPARAZIN Směs éterických olejů ENDOPARAZIN Směs éterických olejů ENDOPARAZIN Směs éterických olejů ENDOPARAZIN Směs éterických olejů ENDOPARAZIN
Mycí olej HY-INSI při zvýšeném výskytu obtížného hmyzu Mycí olej HY-INSI při zvýšeném výskytu obtížného hmyzu Mycí olej HY-INSI při zvýšeném výskytu obtížného hmyzu Mycí olej HY-INSI při zvýšeném výskytu obtížného hmyzu Mycí olej HY-INSI při zvýšeném výskytu obtížného hmyzu
30 %
Směs éterických olejů REPELIN Směs éterických olejů REPELIN Směs éterických olejů REPELIN
Mycí olej HY-NEUTRAL Mycí olej HY-NEUTRAL Mycí olej HY-NEUTRAL Mycí olej HY-NEUTRAL Mycí olej HY-NEUTRAL
30 %
Přípravek HOOFINOL RAPID pro péči o kopyta Přípravek HOOFINOL RAPID pro péči o kopyta
Éterický olej DOBROMYSL/OREGÁNO Éterický olej DOBROMYSL/OREGÁNO Éterický olej DOBROMYSL/OREGÁNO

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice