371 140 900
(8-15:30 h)

Aromadeodorant OREEGO TOMMY

Osvěžovač vzduchu se zklidňujícím pomerančem v kombinaci s vůní vetiveru. Přečíst více
Kód produktu: F0052
Značka: Aromafauna
Země původu: Česká republika
od 80 Kč

Příznaky

  • icon Paraziti
  • icon Hmyz

Aromafauna Příznaky

  • icon Úklid a dezinfekce
  • icon Psychické obtíže

Představujeme vám

Přípravek v rozprašovači ideální k likvidaci nepříjemných pachů zvířat. Je vhodný pro zvířecí záchody, pelíšky, kotce, atd. Pomůže udržovat domácnost svěží a vonící.
Účinek je zaručen i díky pomerančovému oleji, vetiveru a citrónové trávě. Použitelný v prostorech se zvířaty, neobsahuje syntetické složky, éterické oleje naopak působí prospěšně.

Použití

Doporučujeme nejprve lahvičku protřepat. Aplikujte sprej přímo do prostoru.

Skladování

Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Bezpečnostní upozornění: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Složky

  • icon VETIVER Éterický olej
  • icon POMERANČ Éterický olej
  • icon Líh
  • Všechny složky expand_more
  • Alcohol denat. (Líh jemný denaturovaný), Citrus aurantinum dulcis Peel Oil (Éterický olej z pomeranče), Vetivera zizanoides Root Oil (Éterický olej z vetiveru), Cymbopogon schoenanthus Oil (Éterický olej z citronové trávy)

Tipy a zkušenosti

Éterické oleje obsažené v aromadeodorantech mohou svým uvolňováním do prostředí působit dezinfekčně. Není třeba se obávat aplikace na povrchy, se kterými jsou zvířata v kontaktu a případně je i olizují – éterické oleje mají široké spektrum antimikrobiálních účinků, některé působí i proti parazitům, v takovémto množství negativní reakce nehrozí.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

MINISADA OSVĚŽOVAČŮ AROMAFAUNA pro voňavé pelíšky i domácnost
VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu
ANEMOS – osvěžovač vzduchu ANEMOS – osvěžovač vzduchu ANEMOS – osvěžovač vzduchu
LÁHEV RONDO LÁHEV RONDO
Regenerační krém SANTALIA pro všechny druhy pleti Regenerační krém SANTALIA pro všechny druhy pleti Regenerační krém SANTALIA pro všechny druhy pleti
NOSNÍ APLIKÁTOR
Éterický olej BAZALKA  Éterický olej BAZALKA 
DÁVKOVAČ
Intimní mycí olej HY-INTIM H pro muže Intimní mycí olej HY-INTIM H pro muže Intimní mycí olej HY-INTIM H pro muže Intimní mycí olej HY-INTIM H pro muže
ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze
Éterický olej MATEŘÍDOUŠKA  Éterický olej MATEŘÍDOUŠKA 
DÓZA BÍLÁ DÓZA BÍLÁ

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice