Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30 h)

ATOP-DERM a ATOPINAL - pomocníci při ekzému

Service AKH s.r.o.
ATOP-DERM a ATOPINAL - pomocníci při ekzému
Každý, kdo se s ekzémem v životě potkal, ví, že ke zmírnění těchto příznaků je potřeba k péči o ekzematickou pokožku přistupovat komplexně. Základem péče o atopickou pokožku je udržet citlivou kůži vláčnou a hydratovanou. Tím se zmírní svědění způsobené suchostí pokožky. Svědění je hlavním příznakem atopického ekzému, které má negativní vliv na duševní pohodu. Proto je nejdůležitější mazat, mazat a zase mazat.

Najít vhodný produkt nebývá lehký úkol. Co vyhovuje jednomu, nemusí být vyhovující pro druhé. Je s překvapením, že to, co nám při jedné atace pomohlo, není zárukou, že pomůže podruhé. Někdy potřebuje pokožka promazávat jen lehčí konzistencí a někdy je lepší sáhnout po výživnějším krému. 

Našimi nejvíce doporučovanými a oblíbenými krémy, se kterými máme vlastní výborné zkušenosti, jsou ATOP-DERM a ATOPINAL. Osvědčily se při ošetřování velmi suchých míst u ekzému. Za zmínku stojí, že jsou vyráběny bez použití chemické konzervace. Účinné složky mohou být nápomocny při detoxikaci pokožky a díky obsaženým éterickým olejům jsou vhodné pro citlivou, svědivou a zarudlou pokožku s možným výskytem atopického ekzému jak u dospělých, tak i u dětí.

Velmi často se nás ptáte, jaký je mezi uvedenými přípravky rozdíl. 
ATOPINAL obsahuje větší podíl bambuckého másla a třezalkového macerátu. Ve srovnání s balzámem ATOP-DERM má hutnější konzistenci a pokožku více promastí. Hlavními éterickými oleji obsaženými v balzámu je meduňkajalovecbenzoe a mateřídouška. Pro jeho méně výraznou vůni je oblíbený zejména u malých dětí. Je vhodný k použití na ekzém v oblasti obličeje.
ATOP-DERM obsahuje kromě bambuckého másla také rostlinné oleje, pupalkový a brutnákový olej, díky nimž má krémovější konzistenci. Pokožku promastí, ale zároveň se rychle vstřebá a nezůstane po něm mastný film. Jeho specifikem je výrazná bylinná vůně, která může být pro citlivé jedince silná. Hlavními éterickými oleji obsaženými v balzámu jsou levandulejaloveccedr atlas a heřmánek


          ATOPINAL          x        ATOP-DERM

Oba dva balzámy mají příjemnou bylinkovou vůni a je na vás, který z nich vám bude příjemnější. V péčii o pokožku je můžete spolu střídat. Už při jejich prvním použití dochází ke zmírnění nepříjemných projevů, jako je začervenání, podráždění a svědění. Při dlouhodobějším používání těchto přípravků se pokožka stává jemnější a vláčnější. 

Můžete sami posoudit zlepšení ekzému po namazání ložisek ATOPINALEMPharmDr. Vendula Víchová


 
Nejnovější články na blogu

Související zboží

Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem
Speciální bylinný krém ATOPINAL při atopickém ekzému Speciální bylinný krém ATOPINAL při atopickém ekzému Speciální bylinný krém ATOPINAL při atopickém ekzému Speciální bylinný krém ATOPINAL při atopickém ekzému

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice