371 140 900
(8-15:30 h)

Autoparfém FRESH MOOD

Osvěžení mysli při dlouhých cestách autem. Přečíst více
Kód produktu: b7609
Značka: Belair Pur
Země původu: Česká republika
od 79 Kč

Představujeme vám

Cesty autem mohou být někdy únavné, člověk ztrácí koncentraci a ostražitost. Díky éterickým olejům, které dokážou nastartovat a povzbudit naši mysl a posílit soustředění, je pro osvěžení vzduchu v autě ideální autoparfém FRESH MOOD.
Chladivý a osvěžující efekt zajišťuje EUKALYPTUS KOALA a MÁTA. MEDUŇKA INDICUM pomáhá při stresu a nervovém přetížení. Uklidňuje tělo i mysl. Zároveň tonizuje centrální nervový systém a posiluje koncentraci. BADYÁN, EUKALYPTUS a BOROVICE stimulují a prohlubují dýchání. V autě se vám konečně bude opět dýchat příjemně. SKOŘICOVÝ OLEJ podporuje organismus při únavě, oslabení a fyzickém vyčerpání, napětí a nervozitě.
Všechny složky mají v receptuře své místo, pomáhají nejen svou vůní, ale i širokým spektrem dalších účinků - podporují dýchání a imunitu, dopřejí nám mikrobiálně čistý vzduch.

Použití

Nádobku s dřevěným víčkem otevřete a vyndejte zátku. Opět našroubujte. Nádobku s parfémem umístěte mimo dosah oken automobilu. Nádobu s parfémem umístěte mimo sluneční paprsky. Nádobka nesmí rozptylovat vaši pozornost za jízdy. Hořlavina!
 
Auto-parfém v rozprašovači aplikujte do prostoru auta. Aplikaci opakujte podle potřeby.
Neaplikujte na kožené sedačky, palubní desku, plasty, sklo automobilu. Nádobu s parfémem umístěte mimo sluneční paprsky. Hořlavina!
TIP: parfém lze aplikovat na textilní čalounění.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Zařazeno v kategoriích

Složky

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL
Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem
FRESHNESS - osvěžovač vzduchu FRESHNESS - osvěžovač vzduchu
ADVENTNÍ PARFEMIÉRA
Parfémový olej JASMÍN
Parfém do auta FLIRT s vůní broskví, citronu a vanilky Parfém do auta FLIRT s vůní broskví, citronu a vanilky
CHOCOPARFEMIÉRA
KATALOG AKH
Směs éterických olejů VIROSAN Směs éterických olejů VIROSAN Směs éterických olejů VIROSAN
Deodorant ANTIINSEKT SPRAY s osvěžujícím a ochranným účinkem Deodorant ANTIINSEKT SPRAY s osvěžujícím a ochranným účinkem Deodorant ANTIINSEKT SPRAY s osvěžujícím a ochranným účinkem Deodorant ANTIINSEKT SPRAY s osvěžujícím a ochranným účinkem
Lecitinová emulze LECINOS na ošetření nosní sliznice
Speciální masážní přípravek OLEOSOL PEDI pro omytí a peeling nohou Speciální masážní přípravek OLEOSOL PEDI pro omytí a peeling nohou

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice