371 140 900
(8-15:30 h)

KRÁSNÉ RUCE

Kompletní sada pro krásné ruce a zdravé nehty. Přečíst více
Kód produktu: 6622
Značka: Karel Hadek
Země původu: Česká republika
860 Kč

Příznaky

  • icon Alergie

Představujeme vám

Krásné ruce jsou vizitkou každé ženy. Vzhled rukou o vás prozradí více, než si myslíte. Pro vytvoření dobrého prvního dojmu nebo k získání pocitu sebevědomí, je důležité mít zdravou a pěstěnou pokožku rukou a upravené, pevné nehty. Právě proto vznikla sada pro KRÁSNÉ RUCE. Obsahuje ucelenou řadu přípravků pro každodenní péči o ruce a nehty, aby byly opravdu KRÁSNÉ.

Sada obsahuje: 
SKLENĚNÝ PILNÍK (12,5 cm) pro jemné a šetrné ošetření nehtů.
Olej ELASTOSAN (10 ml) k následné péči o nehtové ploténky a kůžičku okolo nehtů.
Nezbytnou součástí sady je i mycí olej HY-DESISTRONG (100 ml) vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku rukou s antimikrobiálními účinky.
K regeneraci a ošetření pokožky rukou naleznete v sadě hned dva přípravky. 
DESISTRONG (50 ml) je speciální dezinfekční lecitinová emulze s obsahem alkoholu pro rychlé vstřebání účinných látek bez pocitu mastných rukou.
Druhým pečujícím přípravkem je bylinný krém REA (50 ml) s jemnou heřmánkovou vůní.

Použití

Podrobné informace ohledně použití, složení, skladování a bezpečnostních upozornění naleznete na našem e-shopu u každého jednotlivého produktu. 

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

MINI SADA - INTIMNÍ HYGIENA
MINI SADA - ODLIČOVACÍ
Koupelový olej GRAPEFRUITOVÝ s osvěžujícím účinkem Koupelový olej GRAPEFRUITOVÝ s osvěžujícím účinkem Koupelový olej GRAPEFRUITOVÝ s osvěžujícím účinkem
SADA SPRCHOVACÍCH OLEJŮ
Koupelový olej Z CITRÓNOVÉ RŮŽE pro relaxační koupel Koupelový olej Z CITRÓNOVÉ RŮŽE pro relaxační koupel Koupelový olej Z CITRÓNOVÉ RŮŽE pro relaxační koupel
SADA PRO KRÁSNÉ RTY
Koupelový olej Z RŮŽOVÉHO DŘEVA pro suchou pokožku Koupelový olej Z RŮŽOVÉHO DŘEVA pro suchou pokožku Koupelový olej Z RŮŽOVÉHO DŘEVA pro suchou pokožku
Exkluzivní éterický olej KANUKA Exkluzivní éterický olej KANUKA
Koupelový olej JALOVCOVÝ pro látkovou výměnu Koupelový olej JALOVCOVÝ pro látkovou výměnu Koupelový olej JALOVCOVÝ pro látkovou výměnu Koupelový olej JALOVCOVÝ pro látkovou výměnu
SADA PRO ŠŤASTNÉ DÍTĚ
Éterický olej PELARGONIE Éterický olej PELARGONIE
LEVANDULOVÁ REGENERAČNÍ SADA pro citlivou pleť

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice