371 140 900
(8-15:30 h)

Vonný olej ČOKOLÁDA&ORIENT

Jemná čokoláda okořeněná tajemnem orientu. Přečíst více
Kód produktu: b6708
Značka: Belair Pur
Země původu: Česká republika
199 Kč

Představujeme vám

Orientální koření s povzbuzujícím účinkem, dodává spokojenost, zpevňuje energii, stabilizuje, osvěžuje nervový systém, prohřívá, tonizuje, vhodné při mentálním vyčerpání, pocitu neklidu, dodává radostnou stabilitu.

Použití

Oleje můžete používat například na provonění ovzduší bytů, kanceláří, školek, kosmetických či masérských salónů. Vhodným pomocníkem jsou aromalampy, difuzéry, nebulizéry. Aplikovat můžete na dřevěné či hliněné předměty. Vůně oleje se pomalu uvolňuje do ovzduší.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Složky

  • icon KORIANDR Éterický olej
  • icon ČOKOLÁDA PARFÉMOVÝ OLEJ
  • icon MUŠKÁTOVÝ OŘECH Éterický olej
  • Všechny složky expand_more
  • parfémový olej čokoládový, Myristica fragrans Kernel Oil, Illicium verum Fruit Oil, Eugenia caryophyllus Leaf Oil, Coriandrum sativum Fruit Oil, Cinnamomum ceylanicum Bark Oil, Elettaria cardamomum Seed Oil

Tipy a zkušenosti

Kvalita parfémových olejů je tak vysoká, že parfémové oleje značky BELAIR PUR mohou být po zředění do oleje použity na pokožku.

Potřebujete poradit?

Doplňky a související

Parfém ČOKOLÁDA/ORIENT Parfém ČOKOLÁDA/ORIENT Parfém ČOKOLÁDA/ORIENT

Zákazníci také zakoupili

Vonný olej ČOKOLÁDA&MANGO
Vonný olej ČOKOLÁDA&BANÁN
VŮNĚ ČOKOLÁDY S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ČOKOLÁDY S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ČOKOLÁDY S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ČOKOLÁDY S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ČOKOLÁDY S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ČOKOLÁDY S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ČOKOLÁDY S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ČOKOLÁDY S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ČOKOLÁDY S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ČOKOLÁDY S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ČOKOLÁDY S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ČOKOLÁDY S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ ČOKOLÁDY S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI
25 %
Vonný olej ČOKOLÁDA&VANILKA
Parfém ČOKOLÁDA/ORIENT Parfém ČOKOLÁDA/ORIENT Parfém ČOKOLÁDA/ORIENT
Jemný krém SCHOKO PACK s vůní kakaa pro relaxační masáž Jemný krém SCHOKO PACK s vůní kakaa pro relaxační masáž Jemný krém SCHOKO PACK s vůní kakaa pro relaxační masáž
Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL
Vonný olej ČOKOLÁDA&POMERANČ
Éterický olej RŮŽOVÁ PALMA  Éterický olej RŮŽOVÁ PALMA  Éterický olej RŮŽOVÁ PALMA 
Oční krém SHEA-CARRE R s růžovým olejem Oční krém SHEA-CARRE R s růžovým olejem
Parfémový olej SANTAL
Vonný olej ČOKOLÁDA&SKOŘICE

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice