371 140 900
(8-15:30 h)

REBARBORA & KAJEPUT 5 ml autoparfém

Povzbuzení pro dlouhé cesty. Přečíst více
Kód produktu: b7610a
Značka: Belair Pur
Země původu: Česká republika
81 Kč
Dostupnost:
Doručení: 2 - 3 pracovní dny

Představujeme vám

Jezdíte často autem a milujete vůně s jemným ovocným nádechem? Zvolte jedinečnou kompozici vůní z různých koutů světa. Název prozrazuje dvě hlavní rostliny, které jsou úplně odlišné, a přesto tvoří základ ojedinělé vůně.  Je ideálním společníkem na cesty pro ty, kteří potřebují povzbudit a dodat sebevědomí. Použité esenciální oleje jsou známé svými antimikrobiálními účinky, podporují i mikrobiálně čisté prostředí vašeho auta.                                                                                                
KAJEPUT výrazně povzbuzuje dýchání, uvolňuje dýchací cesty. Posiluje optimismus a sebedůvěru. REBARBORA vás osloví díky sladce kyselému aromatu, jemností, a přesto drsným nábojem a povzbuzujícím účinkem. Výrazné aroma černého rybízu s podtónem svěží máty je charakteristické pro BUCHU. Navíc stimuluje soustředění, pomáhá zmatené mysli nejen ve chvílích strachu. MANUKA čistí vzduch a usnadňuje dýchání, podporuje vnitřní sílu. MÁTA KADEŘAVÁ podporuje soustředění a dobrou náladu, celkově harmonizuje. Působí pozitivně na vnitřní sebejistotu a sebevyjádření, mentálně stimuluje, inspiruje. Posiluje nervy, paměť a zlepšuje koncentraci. ŠPANĚLSKÁ VERBENA dokáže podpořit psychiku a zvýšit odolnost proti stresu. Skvěle se doplňuje s ostatními vůněmi celé kompozice. 

Použití

Nádobku s dřevěným víčkem otevřete a vyndejte zátku. Opět našroubujte. Nádobku s parfémem umístěte mimo dosah oken automobilu. Nádobu s parfémem umístěte mimo sluneční paprsky. Nádobka nesmí rozptylovat vaši pozornost za jízdy. Hořlavina!
 
Auto-parfém v rozprašovači aplikujte do prostoru auta. Aplikaci opakujte podle potřeby.
Neaplikujte na kožené sedačky, palubní desku, plasty, sklo automobilu. Nádobu s parfémem umístěte mimo sluneční paprsky. Hořlavina!
TIP: parfém lze aplikovat na textilní čalounění.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Zařazeno v kategoriích

Složky

  • icon BUCHU Éterický olej
  • icon VERBENA Éterický olej
  • icon KAJEPUT Éterický olej

Tipy a zkušenosti

Parfém lze aplikovat na textilní čalounění.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

SADA DO SUŠIČKY SADA DO SUŠIČKY SADA DO SUŠIČKY SADA DO SUŠIČKY SADA DO SUŠIČKY SADA DO SUŠIČKY
15 %
LIPIO SÉRUM ALBIDERM při hyperpigmentaci pokožky LIPIO SÉRUM ALBIDERM při hyperpigmentaci pokožky
Autoparfém FRESH MOOD Autoparfém FRESH MOOD Autoparfém FRESH MOOD
Směs éterických olejů CANDIOL Směs éterických olejů CANDIOL Směs éterických olejů CANDIOL Směs éterických olejů CANDIOL
Éterický olej MÁTA PEPRNÁ  Éterický olej MÁTA PEPRNÁ  Éterický olej MÁTA PEPRNÁ  Éterický olej MÁTA PEPRNÁ 
Speciální masážní přípravek OLEOSOL BAL na uvolnění Speciální masážní přípravek OLEOSOL BAL na uvolnění
ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze
Nosní olej DONOSOL
Směs éterických olejů ANTICHRAPIN Směs éterických olejů ANTICHRAPIN
Pleťové tonikum LEVANDULOVÉ  pro citlivou pokožku Pleťové tonikum LEVANDULOVÉ  pro citlivou pokožku Pleťové tonikum LEVANDULOVÉ  pro citlivou pokožku Pleťové tonikum LEVANDULOVÉ  pro citlivou pokožku Pleťové tonikum LEVANDULOVÉ  pro citlivou pokožku
Směs éterických olejů ATEMOL Směs éterických olejů ATEMOL Směs éterických olejů ATEMOL
Lecitinový regenerační krém LECIDERMA SHEA LAVENDEL SPF6  Lecitinový regenerační krém LECIDERMA SHEA LAVENDEL SPF6  Lecitinový regenerační krém LECIDERMA SHEA LAVENDEL SPF6  Lecitinový regenerační krém LECIDERMA SHEA LAVENDEL SPF6 

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice