371 140 900
(8-15:30 h)

Směs éterických olejů ATEMOL

Pro antimikrobiální čistotu při kašli a dýchání. Přečíst více
Kód produktu: 4219
Značka: Karel Hadek
Země původu: Česká republika
od 267 Kč

Příznaky

  • icon Kašel
  • icon Rýma
  • icon Dýchání

Aromafauna Příznaky

  • icon Dýchací potíže

Představujeme vám

Směs éterických olejů vhodná při kašli.
Kompozice éterických olejů z BADYÁNU, MATEŘÍDOUŠKY, KAJEPUTU, NIAOULI, BOROVICE, EUKALYPTU, ČAJOVNÍKU, TYMIÁNU a MÁTY nejen příjemně voní, ale je určena při kašli v období zvýšené mikrobiální zátěže.
Směs je vhodná pro malé děti v období laryngitidy. Mnohé z použitých olejů jsou známé svými sekretolytickými účinky.  
 

Použití

Do aromalampy, difuzéru: 5-10 kapek přidejte do vody, dle velikosti místnosti.
Nepoužívejte neředěné na pokožku.
Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci.Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Složky

  • icon KAJEPUT Éterický olej
  • icon NIAOULI Éterický olej
  • icon BOROVICE-JEHLIČÍ Éterický olej
  • Všechny složky expand_more
  • Illicium verum Fruit Oil (Éterický olej z badyánu)​, Pinus sylvestris Leaf Oil (Éterický olej z borovicového jehličí), Eucalyptus globulus Leaf Oil (Éterický olej z eukalyptu), Melaleuca viridiflora Leaf Oil (Éterický olej z niaouli), Melaleuca leucadendron cajaputi Leaf Oil (Éterický olej z kajeputu), Melaleuca alternifolia Leaf Oil (Éterický olej z čajovníku), Mentha piperita Oil (Éterický olej z máty peprné), Thymus serpillum Oil (Éterický olej z mateřídoušky), Thymus vulgaris Oil (Éterický olej z tymiánu)

Tipy a zkušenosti

3–5 kapek směsi nakapejte na kapesník, roušku. Následné vdechování třeba ve veřejných dopravních prostředcích nebo v čekárně u lékaře podpoří dýchání a zmírní dechové komplikace.
Tip maminek: Medová alternativa - na 250 g tekutého medu přidáme 50 kapek ATEMOLU a rozmícháme. Jedna čajová lžička takto připravené medové speciality (cca 5 ml) pak obsahuje jednu kapku směsi. 

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

ČICHACÍ SADA PRO DĚTI
VIROSALK - osvěžovač vzduchu
Směs éterických olejů VŮNĚ SPÁNKU Směs éterických olejů VŮNĚ SPÁNKU
KATALOG AKH
Směs éterických olejů DESIVIR Směs éterických olejů DESIVIR
Mycí olej CITRIO na ruce s vůní citrusů Mycí olej CITRIO na ruce s vůní citrusů Mycí olej CITRIO na ruce s vůní citrusů
Směs éterických olejů CHINA Směs éterických olejů CHINA
Pleťová voda CITRÓNOVÁ na osvěžení pleti Pleťová voda CITRÓNOVÁ na osvěžení pleti Pleťová voda CITRÓNOVÁ na osvěžení pleti Pleťová voda CITRÓNOVÁ na osvěžení pleti Pleťová voda CITRÓNOVÁ na osvěžení pleti
Regenerační krém SHEADERM TH regenerační krém na ruce k zábalům Regenerační krém SHEADERM TH regenerační krém na ruce k zábalům Regenerační krém SHEADERM TH regenerační krém na ruce k zábalům Regenerační krém SHEADERM TH regenerační krém na ruce k zábalům
Sprchovací olej ČAJOVNÍKOVÝ pro problematickou pokožku Sprchovací olej ČAJOVNÍKOVÝ pro problematickou pokožku Sprchovací olej ČAJOVNÍKOVÝ pro problematickou pokožku Sprchovací olej ČAJOVNÍKOVÝ pro problematickou pokožku
Pleťová voda RŮŽOVÁ pro zralou pleť Pleťová voda RŮŽOVÁ pro zralou pleť Pleťová voda RŮŽOVÁ pro zralou pleť Pleťová voda RŮŽOVÁ pro zralou pleť Pleťová voda RŮŽOVÁ pro zralou pleť
Intimní mycí olej HY-INTIMA pro ženy Intimní mycí olej HY-INTIMA pro ženy Intimní mycí olej HY-INTIMA pro ženy Intimní mycí olej HY-INTIMA pro ženy

Hodnocení

Recenze produktu

11.10.2022
Atemol nas uz mockrat zachranil při nemoci deti - jen diky nemu se deti vyspi i při laryngitide, bronchitide... netrápí je zachvaty kasle, sipave dýchani. U nas v obdobi nemoci bezi v aromalampe 24/7. Navic krasne voni. Must have!!
30.06.2022
Skvělý produkt při počínajícím kataru horních i dolních cest dýchacích - ucpaný nos, zadní rýma, chrapot, pálení na průduškách, kašel... Jako všeobecný praktický lékař doporučuji nosit v kabelce nebo mít prostě po ruce. Stačí nakapat pár kapek na roušku nebo na polštář a inhalovat.
13.11.2021
Skvělý výrobek, kupuji opakovaně. Když mají děti ucpaný nos, nakapu pár kapek na kapesník a dám do postele/postýlky a vím, že se jim bude v noci dobře dýchat a vyspí se.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice