371 140 900
(8-15:30 h)
10 %

VOŇAVÁ POZNÁVACÍ SADA pro malé i velké

Kouzelná dřevěná krabička plná vůní. Přečíst více
Kód produktu: 4316
Země původu: Česká republika
1 052 Kč

Představujeme vám

Chcete se dozvědět více o síle rostlin a jejich působení na lidské tělo i mysl? Přibližte svět aromaterapie i dětem a objevujte s nimi účinky éterických olejů získávaných z přírodních surovin. Voňavá poznávací sada vám pomůže z trochu netradičního úhlu nahlížet na byliny a rostliny, které nás obklopují v běžném životě... při procházce lesem, na zahrádce nebo poskytují svou příjemnou chuť v podobě ovoce či koření. Motivační sada splňuje prvky přístupu Montessori pedagogiky. 

Sada obsahuje 24 lahviček o objemu 1 ml s různými éterickými oleji. Troufnete si rozpoznat je podle čichu? Pomocníkem bude brožurka s nápovědou pro vás i pro děti. Dozvíte se zde také více podrobností o účincích rostlin, ze kterých jsou éterické oleje získávány. 

Součástí balení je i 24 dřevěných čtverečků ideálních pro nanesení éterických olejů. Po provlečení stužky je tak můžete kamkoli zavěsit a provonět celou domácnost nebo jiné prostory. 

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Směs éterických olejů CANDIOL Směs éterických olejů CANDIOL Směs éterických olejů CANDIOL Směs éterických olejů CANDIOL
Balzám MOLUSAN při výskytu molusek a bradavic Balzám MOLUSAN při výskytu molusek a bradavic Balzám MOLUSAN při výskytu molusek a bradavic
FRESH PARFEMIÉRA FRESH PARFEMIÉRA
15 %
Dezinfekční přípravek THYMICON s vůní tymiánu Dezinfekční přípravek THYMICON s vůní tymiánu Dezinfekční přípravek THYMICON s vůní tymiánu
Deodorant ANTIINSEKT SPRAY s osvěžujícím a ochranným účinkem Deodorant ANTIINSEKT SPRAY s osvěžujícím a ochranným účinkem Deodorant ANTIINSEKT SPRAY s osvěžujícím a ochranným účinkem Deodorant ANTIINSEKT SPRAY s osvěžujícím a ochranným účinkem
SADA BOY pro šetrnou péči o pokožku dospívajících chlapců SADA BOY pro šetrnou péči o pokožku dospívajících chlapců
15 %
LÁHEV RONDO LÁHEV RONDO
ROZPRAŠOVAČ PISTOLOVÝ ROZPRAŠOVAČ PISTOLOVÝ
Dezinfekční přípravek DESINF Dezinfekční přípravek DESINF Dezinfekční přípravek DESINF Dezinfekční přípravek DESINF
EXTRA EXTRAKTY pro spokojené tělo i duši
15 %
BARBAR SET BARBAR SET BARBAR SET BARBAR SET BARBAR SET
VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice