371 140 900
(8-15:30 h)

AROMAFAUNA: TOP 6 přípravků pro zvířata

AROMAFAUNA: TOP 6 přípravků pro zvířata
Máte doma zvířátko, kterému byste rádi dopřáli péči bylinek koncentrovanou v éterických olejích? Možná účinků těchto rostlinných složek sami rádi využíváte, ale u svých čtyřnohých miláčků nevíte, jak na to…
 
Máme pro vás tip v podobě 6 nejoblíbenějších veterinárních přípravků značky AROMAFAUNA. Všechny jsou schválené Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv.
 
Zubní olej FAUNA DENTOL
Přípravek, který je jedničkou mezi našimi přípravky a již několik let je tím nejprodávanějším.
Olej je vhodný pro prevenci a odstranění zubního kamene. Tento veterinární přípravek využívá antimikrobiální účinky rozmarýnu a tymiánu a adstringentní efekt šalvěje. Při pravidelném používání může pomáhat i při potížích s dásněmi.
 
FAUNA SPOT
Veterinární přípravek na srst při zvýšeném výskytu klíšťat, blech a hmyzu, založený na éterických olejích z citronové trávy, pelargonie a hřebíčku. Je určen pro psy, ale osvědčil se i u koní, kterým uleví od obtížného hmyzu, pokud jej aplikujete na hřívu a ocas. U koni je ideální jej spojit s použitím tonika na srst FLYOFF s obsahem neemového oleje.
Pro malé psy a kočky je skvělou alternativou novinka KANUSPOT s éterickým olejem z kanuky.
 
   

Ušní olej FAUNA OTIS
Někteří psi mají sklony k zánětům uší – ať už je to dáno anatomickou stavbou ušního boltce některých plemen nebo záněty v důsledku atopie nebo alergie na krmivo. Ušní olej pro péči o zevní ucho využívá ke zklidnění účinků éterického oleje z šalvěje lékařské. Tento a další éterické oleje pomáhají i svými antimikrobiálními účinky.
 
Dietetický přípravek PAPENDO pro podporu trávení
Bylinný extrakt ke zlepšení trávení usnadňující detoxikaci organismu koček, malých psů a drobných domácích savců, ptáků a i plazů. Tento veterinární přípravek díky hřebíčku, šalvěji a jalovci podporuje zažívání. Přidává se do krmení.

   
 
INSI SPRAY
Sprej s vůní tymiánu, citronely a eukalyptu při zvýšeném výskytu klíšťat, blech a dalšího obtížného hmyzu. Používá se k nastříkání vždy před procházkou. Řada zákazníků si jej chválí i při použití jako vlastní ochrany před obtížným hmyzem.
 
Regenerační MULTIF BALZAM pro ošetření análních váčků psů
Balzám vhodný k ošetřování okolí konečníku při problémech s análními váčky. Hodí se pro péči o zevní pohlavní orgány. Díky hřebíčkovému oleji dochází i k tlumení bolesti. Blahodárně působí při péči o pokožku se zánětem. Obsažené bambucké máslo a éterické oleje z lavandinu, tymiánu a šalvěje se vyznačují regeneračními, protizánětlivými, protiplísňovými a antibakteriálními účinky.
 
MVDr. Alena Vaníčková, Ph.D.
 

Související zboží

FAUNA DENTOL 100 ml, 100 ml
320 Kč
FAUNA OTIS 10 ml, 10 ml
357 Kč
FAUNA SPOT 10 ml, 10 ml
284 Kč
PAPENDO 20 ml, 20 ml
250 Kč

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice