371 140 900
(8-15:30 h)

Dietetický přípravek PAPENDO pro podporu trávení

Bylinný extrakt ke zlepšení trávení usnadňující detoxikaci organismu. Tento veterinární přípravek díky hřebíčku, šalvěji a jalovci podporuje zažívání. Přečíst více
Kód produktu: F0201
Značka: Aromafauna
Země původu: Česká republika
od 146 Kč

Aromafauna Příznaky

  • icon Zažívací obtíže
  • icon Péče o mláďata
  • icon Paraziti

Představujeme vám

PAPENDO je vhodné u opeřenců a u ostatních zvířat nižší váhové kategorie. Podporou střevní činnosti i přirozené mikroflóry pomáhá zvířatům udržovat zdravé trávení a odolávat náporu střevních infekcí nebo parazitů. Základ tvoří rýžový olej, který je vhodným dietetikem. Další složkou je olej z rostliny zederach indický (lat. Azadirachta indica, také známý jako neem nebo nimba). Pro podporu trávení jsou přidány i éterické oleje z šalvěje, tymiánu a jalovce.
​Veterinární přípravek schválený ÚSKVBL (024-15/C).

Použití

Dietetický přípravek je vhodné podávat denně do krmiva, a to 1 až 3 kapky na 400 g hmotnosti zvířete po dobu min 1 měsíc. Detoxikační kúru lze provádět 1x za 2-3 měsíce. U drobných opeřenců, plazů, hlodavců apod. je třeba dávku zohlednit v rámci doporučeného příjmu tuků pro daný druh.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Veterinární přípravky mohou mít blahodárný, příznivý, revitalizující, uvolňující, utišující účinek, mohou podporovat hojení nebo doplňovat léčbu a příznivě působit na zdraví zvířat. Léčebné nebo hojivé vlastnosti, pokud není stanoveno jinak, jsou pouze okrajovou schopností přípravku, která vyplývá z charakteru a koncentrace účinných látek obsažených v přípravku. Nejedná se o léčivo.

Složky

  • icon Nýmový olej (Neemový olej)
  • icon TYMIÁN ČERVENÝ Éterický olej
  • icon Rýžový olej
  • Všechny složky expand_more
  • Oryza sativa Germ Oil (Rostlinný olej z rýžových klíčků), Azadirachta indica Seed Oil (Neemový rostlinný olej), Thymus vulgaris Oil (Éterický olej z tymiánu), Thuja occidentalis Leaf Oil (Éterický olej z túje), Juniperus communis Fruit Oil (Éterický olej z jalovce), Eugenia caryophyllus Flower Oil (Éterický olej z hřebíčku), Salvia officinalis Oil (Éterický olej ze šalvěje lékařské), Allium sativum Bulb Oil (Éterický olej z česneku)

Tipy a zkušenosti

Některé složky éterických olejů lehce dráždí střevo, čímž podporují produkci hlenu, který brání uchycení parazitů či nežádoucích bakterií. Zároveň dochází ke stimulaci tvorby trávicích šťáv a tím ke zlepšení trávení. Při potížích se zažívacím aparátem podáváme dlouhodoběji (až měsíc).

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Univerzální aroma-čistič AROMA SANITOL Univerzální aroma-čistič AROMA SANITOL Univerzální aroma-čistič AROMA SANITOL
Regenerační HELP BALZAM Regenerační HELP BALZAM
Balzám LIPÍK SPF 10 na rty dětí
Směs éterických olejů ENDOPARAZIN Směs éterických olejů ENDOPARAZIN Směs éterických olejů ENDOPARAZIN Směs éterických olejů ENDOPARAZIN Směs éterických olejů ENDOPARAZIN
Dezinfekční přípravek THYMICON s vůní tymiánu Dezinfekční přípravek THYMICON s vůní tymiánu Dezinfekční přípravek THYMICON s vůní tymiánu
Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL
Regenerační krém TEA TREE pro aknozní pokožku Regenerační krém TEA TREE pro aknozní pokožku Regenerační krém TEA TREE pro aknozní pokožku Regenerační krém TEA TREE pro aknozní pokožku
Parfémový olej VANILKA
MANGOVÉ MÁSLO MANGOVÉ MÁSLO
ZOUBEK dětský zubní olej ZOUBEK dětský zubní olej ZOUBEK dětský zubní olej
Směs éterických olejů ANTINIKOTIN
Přípravek FAUNA PARROT pro ptactvo škubající si peří Přípravek FAUNA PARROT pro ptactvo škubající si peří

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice