371 140 900
(8-15:30 h)

DONOSOL Olej na ošetřování nosu 50 ml

Speciální olej na ošetření nosu při bolestivých dutinách. Přečíst více
Kód produktu: h1603d
Značka: Karel Hadek
Země původu: Česká republika
411 Kč
Dostupnost:
Doručení: 2 - 3 pracovní dny

Příznaky

  • icon Rýma
  • icon Dýchání
  • icon Bolest v krku a uchu

Představujeme vám

Olejový přípravek pro období bolestivých dutin.
Složky nosního oleje vykazují antimikrobiální, protizánětlivé a protiplísňové účinky. Napomáhají k vyloučení produktů zánětlivých procesů, pečují o nos a mají sekretolytické účinky.
Obsažené éterické oleje z čajovníku, borovice, dobromysli, hřebíčku a eukalyptu působí proti rozmnožování a usazování nežádoucích mikroorganismů na sliznici nosu.

Použití

Dle potřeby i několikrát denně aplikujme 2-3 kapky přípravku na nosní okolí a ústí nosu.

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Složky

  • icon DOBROMYSL-OREGÁNO Éterický olej
  • icon Olej z jader andské růže
  • icon HŘEBÍČEK Éterický olej
  • Všechny složky expand_more
  • Juglans regia Seed Oil (Rostlinný olej z vlašských ořechů) , Canola Oil (Řepkový rostlinný olej), Glycine soja Oil (Sójový rostlinný olej), Helianthus annuus Seed Oil (Slunečnicový rostlinný olej), Lecithin (Fosfolipid), Rosa canina Fruit Oil (Rostlinný olej z jader andské růže), Tocopheryl acetate (Vitamín E, antioxidant), Melaleuca alternifolia Leaf Oil (Éterický olej z čajovníku), Origanum vulgare Oil (Éterický olej z dobromyslu-oregána), Pinus sylvestris Leaf Oil (Éterický olej z borovicového jehličí), Eugenia caryophyllus Leaf Oil (Éterický olej z hřebíčku), Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil (Éterický olej z tymiánu), Cinnamomum zeylanicum Bark Oil (Éterický olej ze skořicové kůry), Eucalyptus citriodora Oil (Éterický olej z eukalyptu-citronového), Eucalyptus globulus Leaf Oil (Éterický olej z eukalyptu), Mentha piperita Oil (Éterický olej z máty peprné), Retinyl palmitate (Vitamín A, antioxidant), Satureja hortensis Oil (Éterický olej ze saturejky horské), Pelargonium graveolens Flower Oil (Éterický olej z pelargonie), Lavandula angustifolia Oil (Éterický olej z levandule lékařské), Melaleuca leucadendron cajaputi Leaf Oil (Éterický olej z kajeputu), Benzyl benzoate*, Cinnamal*, Citronellol*, Citral*, Eugenol*, Geraniol*, Limonene*, Linalool* (*přírodní alergenní složky obsažené v éterických olejích)

Tipy a zkušenosti

Při poloze vleže, s co nejvíce zakloněnou hlavou, aplikuji do každé dírky obsah 1 pipety (kapátka) oleje. Při zakloněné hlavě nevytéká z nosu, ale zatéká do dutin. V poloze vleže je nutné pobýt minimálně 15 minut. Delší doba není na závadu. Přípravek používám pravidelně, nejméně 2× denně po dobu minimálně 14 dnů. Přípravek je vhodný jako výplachový olej, po aplikaci v akutní fázi potíží, může dojít k výraznému odchodu zánětlivých procesů z dutin.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Směs éterických olejů THYMION Směs éterických olejů THYMION
Směs éterických olejů VIROSAN Směs éterických olejů VIROSAN Směs éterických olejů VIROSAN
Pleťové tonikum ELEUTHEROCOCC-PROPOLISOVÉ pro lokální ošetření Pleťové tonikum ELEUTHEROCOCC-PROPOLISOVÉ pro lokální ošetření Pleťové tonikum ELEUTHEROCOCC-PROPOLISOVÉ pro lokální ošetření Pleťové tonikum ELEUTHEROCOCC-PROPOLISOVÉ pro lokální ošetření Pleťové tonikum ELEUTHEROCOCC-PROPOLISOVÉ pro lokální ošetření
Směs éterických olejů VÁNOČNÍ STROMEČEK Směs éterických olejů VÁNOČNÍ STROMEČEK
Osvěžující balzám CHINA BALSAM při bolestech hlavy Osvěžující balzám CHINA BALSAM při bolestech hlavy Osvěžující balzám CHINA BALSAM při bolestech hlavy
NOSNÍ OLEJ BABY pro citlivý nos dětí NOSNÍ OLEJ BABY pro citlivý nos dětí NOSNÍ OLEJ BABY pro citlivý nos dětí
Regenerační krém TANADERM pro zánětlivou a aknózní pleť Regenerační krém TANADERM pro zánětlivou a aknózní pleť Regenerační krém TANADERM pro zánětlivou a aknózní pleť
Směs éterických olejů CANDIOL Směs éterických olejů CANDIOL Směs éterických olejů CANDIOL Směs éterických olejů CANDIOL
Základní krém NATURALIA s vitamíny Základní krém NATURALIA s vitamíny Základní krém NATURALIA s vitamíny Základní krém NATURALIA s vitamíny Základní krém NATURALIA s vitamíny Základní krém NATURALIA s vitamíny
SADA KOUPELOVÝCH OLEJŮ
Směs éterických olejů INSPI FREE pro podporu dýchání Směs éterických olejů INSPI FREE pro podporu dýchání
VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu

Hodnocení

Recenze produktu

04.02.2023
Donosol je skvělým pomocníkem při rýmě dospělých i u malých dětí, které si obvykle nechtějí nic nechat kapat do nosu

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice