Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30 h)

FAUNA CANDIEAR 10 ml

Veterinární přípravek pro péči o zevní ucho zasažené kvasinkami, který využívá účinků éterického oleje z mateřídoušky a lavandinu Přečíst více
Kód produktu: F0032b
Značka: Aromafauna
Země původu: Česká republika
350 Kč
Dostupnost:
Doručení: 2 - 3 pracovní dny

Aromafauna Příznaky

  • icon Plísně a kvasinky
  • icon Potíže s ušima

Představujeme vám

Ušní olej je zaměřený na péči o ucho trpící zánětem v důsledku kvasinkových infekcí. Kvasinky se vyskytují běžně i ve zdravém uchu, své negativní schopnosti však uplatní, pokud k tomu dostanou příležitost. Při zvýšené vlhkosti v uchu se pravděpodobnost rozvoje kvasinek zvyšuje.
Veterinární přípravek schválený ÚSKVBL (011-19/C).

Použití

Pro preventivní použití aplikujte 1× týdně 1-2 kapky do ucha.
Při potížích je nutno zvýšit dávkování na 1-2 kapky (dle velikosti zvířete) 1-2× denně po 7-10 dní. Po týdenní přestávce pokračujeme v aplikaci dle potřeby a místní reakce.
Pokud se vyskytne svědění či podráždění, je možné přímo do ucha kápnout éterický olej z levandule, který je uklidňující a protizánětlivý.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Veterinární přípravky mohou mít blahodárný, příznivý, revitalizující, uvolňující, utišující účinek, mohou podporovat hojení nebo doplňovat léčbu a příznivě působit na zdraví zvířat. Léčebné nebo hojivé vlastnosti, pokud není stanoveno jinak, jsou pouze okrajovou schopností přípravku, která vyplývá z charakteru a koncentrace účinných látek obsažených v přípravku. Nejedná se o léčivo.

Hlavní obsahové složky

  • icon MATEŘÍDOUŠKA Éterický olej
  • icon Třezalkový olej O/10, LS 64
  • icon Mandlový rostlinný olej
  • Všechny složky expand_more
  • Prunus amygdalus Dulcis Oil (Mandlový rostlinný olej), Canola Oil (řepkový rostlinný olej), Glycine soja Oil (Sójový rostlinný olej), Hypericum perforatum Flower Extract (Třezalkový macerát), Olea europaea Fruit Oil (Olivový rostlinný olej), Simmondsia chinensis Seed Oil (Jojobový rostlinný olej), Lecithin (Fosfolipid), Borago officinalis Seed Oil (Brutnákový rostlinný olej), Lavandula hybrida Oil (Éterický olej z lavandinu), Tocopheryl acetate (Vitamín E, antioxidant), Melaleuca alternifolia Leaf Oil (Éterický olej z čajovníku), Retinyl palmitate (Vitamín A, antioxidant), Linalool*, Thymus serpillum Oil (Éterický olej z mateřídoušky), Limonene*, Geraniol* (*přírodní alergenní složky obsažené v éterických olejích)

Tipy a zkušenosti

Vyhýbejte se přehnané péči nevhodnými přípravky, pokud je ucho zdravé. Můžete tím kůži ucha zbytečně podráždit. Nevhodné pro péči o uši jsou vatové tyčinky. Jejich použitím může dojít k poranění nebo maz zatlačíme hlouběji do zvukovodu. Zevní zvukovod psa totiž není rovný, ale je ve svém průběhu zalomený.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze
Ušní olej FAUNA OTIS při potížích s vnějším uchem Ušní olej FAUNA OTIS při potížích s vnějším uchem Ušní olej FAUNA OTIS při potížích s vnějším uchem
Zubní olej FAUNA DENTOL Zubní olej FAUNA DENTOL Zubní olej FAUNA DENTOL
OLEJ Z ČERNÉHO KMÍNU LZS OLEJ Z ČERNÉHO KMÍNU LZS OLEJ Z ČERNÉHO KMÍNU LZS OLEJ Z ČERNÉHO KMÍNU LZS
Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL
Ústní olej FAUNA ORAL proti zápachu Ústní olej FAUNA ORAL proti zápachu Ústní olej FAUNA ORAL proti zápachu
MYKOSAN N pro péči o nehet s výskytem plísní MYKOSAN N pro péči o nehet s výskytem plísní
SADA PRO KRÁSNÉ RTY
Olej FAUNA RINIS na ošetření nosní sliznice Olej FAUNA RINIS na ošetření nosní sliznice
Mycí olej HY-DERMAL pro citlivou pokožku Mycí olej HY-DERMAL pro citlivou pokožku Mycí olej HY-DERMAL pro citlivou pokožku Mycí olej HY-DERMAL pro citlivou pokožku Mycí olej HY-DERMAL pro citlivou pokožku Mycí olej HY-DERMAL pro citlivou pokožku Mycí olej HY-DERMAL pro citlivou pokožku Mycí olej HY-DERMAL pro citlivou pokožku
Směs éterických olejů ATEMOL Směs éterických olejů ATEMOL Směs éterických olejů ATEMOL
Směs éterických olejů ANEMOSOL Směs éterických olejů ANEMOSOL

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice