Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30 h)
15 %

MINISADA OSVĚŽOVAČŮ AROMAFAUNA pro voňavé pelíšky i domácnost

Praktické minibalení oblíbených likvidátorů pachů a aromaosvěžovačů Přečíst více
Kód produktu: F2006r
Výrobce: 1. Aromaterapeutická KH a.s.
Země původu: Česká republika
109 Kč
93 Kč
Dostupnost:
Doručení: 2 - 3 pracovní dny

Příznaky

  • icon Dýchání

Aromafauna Příznaky

  • icon Paraziti
  • icon Dýchací potíže

Představujeme vám

Jak zachovat voňavou domácnost i v přítomnosti domácích mazlíčků a přitom nepoužívat syntetické složky? Osvěžovače AROMAFAUNA obsahují kvalitní éterické oleje pocházejících z rostlin. Kromě vůně do vašich příbytků přinášejí další účinky vybraných éterických olejů (mohou odpuzovat hmyz, působí proti mikrobům, podporují dýchání a imunitní systém). Nebojte se přípravky použít i přímo na podestýlku, do pelíšku, do kotce nebo na vybavení terária. 

Sada obsahuje vždy 3 ml od každého přípravku. 

THYMI SPRAY 
Sprej s deodoračním účinkem vhodný k ošetření čalouněných ploch, pelíšků a prostor v domácnosti. Éterické oleje jsou známé repelentními účinky, působí antimikrobiálně i proti hmyzu a roztočům.

TROPFI SPRAY 
Obsahuje éterické oleje z bazalky, citronely a máty známé svým působením na hmyz a povrchové parazity. Zároveň díky mátě může mít osvěžující a ochlazující efekt. Bazalka a elemi napomáhají zklidnění při stresu, tymián a rozmarýn podpoří obranyschopnost vašeho organismu. Obsažené éterické oleje podporují koncentraci, mírní nervozitu.

OREEGO TOMMY 
Pomůže udržovat domácnost svěží a vonící. Účinek je zaručen i díky pomerančovému oleji, vetiveru a citrónové trávě.

TOMCAT TOMMY 
Deodorant obsahuje kajeput, meduňku, badyán, ravensáru a skořici. Použitelný v prostorech se zvířaty, neobsahuje syntetické složky, éterické oleje naopak působí prospěšně.

REMY&ALCHEMY
Klece a zvířecí záchodky udržuje mikrobiálně čisté díky lihu a éterickým olejům. Pomáhá proti značkování u zakrslých králíků v období puberty. Vhodné k neutralizaci prostoru při příchodu dalšího zvířete do společné ubikace. 

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Éterický olej CEDROVÉ DŘEVO TEXAS Éterický olej CEDROVÉ DŘEVO TEXAS
15 %
Speciální balzám JOSHEA při kožních problémech Speciální balzám JOSHEA při kožních problémech
15 %
Éterický olej VETIVER  Éterický olej VETIVER 
15 %
Éterický olej RŮŽOVÉ DŘEVO INDICKÉ Éterický olej RŮŽOVÉ DŘEVO INDICKÉ
15 %
BAMBUCKÉ  MÁSLO BAMBUCKÉ  MÁSLO BAMBUCKÉ  MÁSLO BAMBUCKÉ  MÁSLO
Intimní balzám FEMISHEA při výskytu kvasinek Intimní balzám FEMISHEA při výskytu kvasinek Intimní balzám FEMISHEA při výskytu kvasinek Intimní balzám FEMISHEA při výskytu kvasinek
15 %
Sprchovací olej Z CITRÓNOVÉ RŮŽE s osvěžujícími účinky Sprchovací olej Z CITRÓNOVÉ RŮŽE s osvěžujícími účinky Sprchovací olej Z CITRÓNOVÉ RŮŽE s osvěžujícími účinky Sprchovací olej Z CITRÓNOVÉ RŮŽE s osvěžujícími účinky
15 %
Pleťové tonikum HŘEBÍČKOVÉ pro zánětlivou pleť Pleťové tonikum HŘEBÍČKOVÉ pro zánětlivou pleť Pleťové tonikum HŘEBÍČKOVÉ pro zánětlivou pleť Pleťové tonikum HŘEBÍČKOVÉ pro zánětlivou pleť Pleťové tonikum HŘEBÍČKOVÉ pro zánětlivou pleť
15 %
Oční krém SHEA-CARRE R s růžovým olejem
15 %
Éterický olej JEDLE ŠIŠKY  Éterický olej JEDLE ŠIŠKY  Éterický olej JEDLE ŠIŠKY 
15 %
VLASOVÝ MYCÍ OLEJ pro normální a suché vlasy VLASOVÝ MYCÍ OLEJ pro normální a suché vlasy VLASOVÝ MYCÍ OLEJ pro normální a suché vlasy VLASOVÝ MYCÍ OLEJ pro normální a suché vlasy
15 %
Balzám HERPILAN na rty s opary Balzám HERPILAN na rty s opary Balzám HERPILAN na rty s opary
15 %

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice