371 140 900
(8-15:30 h)

Směs esenciálních olejů ANAHATA Čtvrtá čakra

Směs esenciálních olejů růže, túje, mateřídouška, muškátový oříšek, mandarinka a citron. Přečíst více
Kód produktu: b6204
Značka: Belair Pur
Země původu: Česká republika
843 Kč

Představujeme vám

Charakteristika vůně: Vznešená milosrdná růže, jedle ukazující cestu, túje uvolňující emoce a zábrany, konejšivá mateřídouška, muškátový oříšek otevírající každé srdce. Mandarinka a citron s lehkostí a čistotou, poodhrnou závoj tajemna a nechají rozvinout energii nezvyklé kompozice otevírající naše srdce.

Použití

Oleje můžete používat například na provonění ovzduší bytů, kanceláří, školek, kosmetických či masérských salónů. Vhodným pomocníkem jsou aromalampy, difuzéry, nebulizéry. Aplikovat můžete na dřevěné či hliněné předměty. Vůně oleje se pomalu uvolňuje do ovzduší.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Složky

  • icon RŮŽE Éterický olej
  • icon MANDARINKA ČERVENÁ Éterický olej
  • icon MUŠKÁTOVÝ OŘECH Éterický olej
  • Všechny složky expand_more
  • Citrus nobilis Oil (Éterický olej z mandarinky červené), Myristica fragrans Kernel Oil (Éterický olej z muškátového ořechu), Rosa damascena Flower Oil (Éterický olej z růže bulharské), Abies alba Cone Oil (Éterický olej z jedlových šišek), Thuja occidentalis Leaf Oil (Éterický olej z túje), Citrus limon Peel Oil (Éterický olej z citronu), Thymus serpillum Oil (Éterický olej z mateřídoušky), Eucalyptus globulus Leaf Oil (Éterický olej z eukalyptu)

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Éterický olej RŮŽOVÉ DŘEVO INDICKÉ Éterický olej RŮŽOVÉ DŘEVO INDICKÉ
Směs esenciálních olejů MULADHARA První čakra
Éterický olej JALOVEC BOBULE Éterický olej JALOVEC BOBULE Éterický olej JALOVEC BOBULE
Směs esenciálních olejů SVADHIŠTHANA Druhá čakra
Éterický olej BOROVICE KLEČ  Éterický olej BOROVICE KLEČ 
Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL Univerzální aroma-čistič ORANGE SANITOL
Intimní balzám PRESHEA při onemocnění HPV Intimní balzám PRESHEA při onemocnění HPV Intimní balzám PRESHEA při onemocnění HPV
Éterický olej BERGAMOT  Éterický olej BERGAMOT 
Koupelový olej LEVANDULOVÝ s uklidňujícími účinky Koupelový olej LEVANDULOVÝ s uklidňujícími účinky Koupelový olej LEVANDULOVÝ s uklidňujícími účinky Koupelový olej LEVANDULOVÝ s uklidňujícími účinky
Ománské kadidlo HOJARI Ománské kadidlo HOJARI
Směs éterických olejů ESTROFYTOL Směs éterických olejů ESTROFYTOL
Intimní mycí olej HY-INTIM H pro muže Intimní mycí olej HY-INTIM H pro muže Intimní mycí olej HY-INTIM H pro muže Intimní mycí olej HY-INTIM H pro muže

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice