371 140 900
(8-15:30 h)

Směs esenciálních olejů SOPHIE

Směs esenciálních olejů citron, bergamot, ylang ylang, thuje, jedle, pepř a pelargonie. Přečíst více
Kód produktu: b6222
Značka: Belair Pur
Země původu: Česká republika
325 Kč

Příznaky

  • icon Emocionální disharmonie

Představujeme vám

Osvěžující citron spojený s bergamotem nesou harmonii a odlehčují komplikovanou složitou vůni. Sladký květinový ylang ylang zosobňuje ženskost. Thuje otevírá emoce, podporuje komunikaci. Jedle nabádá k vytrvalosti. Pepř čistí myšlenky a pomáhá při beznaději. Pelargonie hojí emoční rány, frustraci, podporuje ženskou tvořivost a posiluje vůli.
Směs dodává jistotu, je vhodná pro silné ženy potřebující oporu. Pro ženy, které stojí pevně na svých nohách, jdou pevně životem a rozdávají radost a lásku okolo sebe. Pro ty, které dávají jistotu, dávají sebe. Pro ženy, které myslí méně na sebe a více na ostatní.

Použití

Oleje můžete používat například na provonění ovzduší bytů, kanceláří, školek, kosmetických či masérských salónů. Vhodným pomocníkem jsou aromalampy, difuzéry, nebulizéry. Aplikovat můžete na dřevěné či hliněné předměty. Vůně oleje se pomalu uvolňuje do ovzduší.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Složky

  • icon CITRON Éterický olej
  • icon YLANG YLANG Éterický olej
  • icon BERGAMOT Éterický olej
  • Všechny složky expand_more
  • Citrus limon Fruit Oil (Éterický olej z citronu), Cananga odorata Flower Oil (Éterický olej z ylang ylangu), Piper nigrum Fruit Oil (Éterický olej z pepře), Thuja occidentalis Leaf Oil (Éterický olej z túje), Citrus aurantium bergamia Peel Oil Expressed (Éterický olej z bergamotu), Abies alba Cone Oil (Éterický olej z jedlových šišek), Pelargonium graveolens Flower Oil (Éterický olej z pelargonie)

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Éterický olej KOPAIVA Éterický olej KOPAIVA
Éterický olej POMERANČ  Éterický olej POMERANČ  Éterický olej POMERANČ  Éterický olej POMERANČ 
Éterický olej CYPŘIŠ  Éterický olej CYPŘIŠ  Éterický olej CYPŘIŠ 
Masážní emulze COPAFLEX s kopaivou pro regeneraci dlouhodobě namáhaných svalů a kloubů Masážní emulze COPAFLEX s kopaivou pro regeneraci dlouhodobě namáhaných svalů a kloubů
HARPAGOFYT - EXTRAKT pro podporu pohybového aparátu HARPAGOFYT - EXTRAKT pro podporu pohybového aparátu HARPAGOFYT - EXTRAKT pro podporu pohybového aparátu HARPAGOFYT - EXTRAKT pro podporu pohybového aparátu HARPAGOFYT - EXTRAKT pro podporu pohybového aparátu
Éterický olej SPAJK  Éterický olej SPAJK 
Éterický olej POMERANČ ČERVENÝ Éterický olej POMERANČ ČERVENÝ
REGENERAČNÍ SADA COPA REGENERAČNÍ SADA COPA
25 %
Tekutý vosk na vlasy HAARETOL  Tekutý vosk na vlasy HAARETOL 
ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze ZUBNÍ OLEJ ZE 7 BYLIN k péči o zuby při parodontóze
Masážní olej CAYATHERM prohřívací Masážní olej CAYATHERM prohřívací Masážní olej CAYATHERM prohřívací Masážní olej CAYATHERM prohřívací
Ústní vyplachovací olej DENTAROM  Ústní vyplachovací olej DENTAROM  Ústní vyplachovací olej DENTAROM 

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice