371 140 900
(8-15:30 h)

Směs éterických olejů DESIVIR

Provoňte si domov éterickými oleji, které jsou navíc známé svými antimikrobiálními účinky. Přečíst více
Kód produktu: F1052
Značka: Aromafauna
Země původu: Česká republika
od 226 Kč

Příznaky

  • icon Rýma
  • icon Dýchání

Aromafauna Příznaky

  • icon Snížená imunita
  • icon Dýchací potíže

Představujeme vám

Skořice, pelargonie, čajovník, tymián a dobromysl – to jsou nepřátelé virů, bakterií i plísní. Sami jsme si laboratorním vyšetřením ověřili vysokou účinnost těchto éterických olejů proti bakteriím E. coli a Staphylococcus aureus. Eukalyptus navíc pozitivně působí na naše dýchací cesty. Dalšími pomocníky jsou uklidňující levandule nebo proti stresu působící bazalka.
 

Použití

Používáním směsi éterických olejů vytváříte prostředí nevhodné pro přežívání virů a bakterií. Vhodná je pro difuzéry, nebulizéry i aromalampy.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Bezpečnostní upozornění: Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Podezření na genetické poškození. Může vyvolat rakovinu. Zdraví škodlivý při požití a při styku s kůží. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Složky

  • icon SKOŘICE Éterický olej
  • icon DOBROMYSL-OREGÁNO Éterický olej
  • icon ČAJOVNÍK Éterický olej
  • Všechny složky expand_more
  • Origanum vulgare Oil (Éterický olej z oregána), Lavandula angustifolia Oil (Éterický olej z levandule lékařské), Cupressus sempervirens Leaf Oil (Éterický olej z cypřiše), Thymus vulgaris Oil (Éterický olej z tymiánu), Eucalyptus globulus Leaf Oil (Éterický olej z eukalyptu), Melaleuca alternifolia Leaf Oil (Éterický olej z čajovníku), Melaleuca viridiflora Leaf Oil (Éterický olej z niaouli), Pelargonium graveolens Flower Oil (Éterický olej z pelargonie), Ocimum basilicum Oil (Éterický olej z bazalky), Cinnamomum zeylanicum Leaf Oil (Éterický olej ze skořicové kůry)

Tipy a zkušenosti

Směs můžete nakapat na ubrousek nebo k tomu určené dřevěné předměty, ze kterých se budou účinné látky postupně uvolňovat.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Éterický olej LITSEA CUBEBA  Éterický olej LITSEA CUBEBA  Éterický olej LITSEA CUBEBA  Éterický olej LITSEA CUBEBA 
Regenerační krém OLIVOVÝ SPF 6 Regenerační krém OLIVOVÝ SPF 6 Regenerační krém OLIVOVÝ SPF 6
Pleťová voda JALOVCOVÁ pro zlepšení funkce lymfatického systému Pleťová voda JALOVCOVÁ pro zlepšení funkce lymfatického systému Pleťová voda JALOVCOVÁ pro zlepšení funkce lymfatického systému Pleťová voda JALOVCOVÁ pro zlepšení funkce lymfatického systému Pleťová voda JALOVCOVÁ pro zlepšení funkce lymfatického systému
Směs éterických olejů INSPI FREE pro podporu dýchání Směs éterických olejů INSPI FREE pro podporu dýchání
Éterický olej ČAJOVNÍK  Éterický olej ČAJOVNÍK  Éterický olej ČAJOVNÍK  Éterický olej ČAJOVNÍK 
Regenerační krém ELEUTHEROCOCC SPF6 pro zralou a oslabenou pleť Regenerační krém ELEUTHEROCOCC SPF6 pro zralou a oslabenou pleť Regenerační krém ELEUTHEROCOCC SPF6 pro zralou a oslabenou pleť Regenerační krém ELEUTHEROCOCC SPF6 pro zralou a oslabenou pleť
Oční krém SHEA-CARRE R s růžovým olejem Oční krém SHEA-CARRE R s růžovým olejem
Hydrofilní olej HY - NEUTRÁLNÍ na odličování přecitlivělé pleti Hydrofilní olej HY - NEUTRÁLNÍ na odličování přecitlivělé pleti Hydrofilní olej HY - NEUTRÁLNÍ na odličování přecitlivělé pleti Hydrofilní olej HY - NEUTRÁLNÍ na odličování přecitlivělé pleti Hydrofilní olej HY - NEUTRÁLNÍ na odličování přecitlivělé pleti
Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla
Směs éterických olejů CANDISAN  Směs éterických olejů CANDISAN  Směs éterických olejů CANDISAN 
BRUTNÁKOVÝ ROSTLINNÝ OLEJ LZS BRUTNÁKOVÝ ROSTLINNÝ OLEJ LZS BRUTNÁKOVÝ ROSTLINNÝ OLEJ LZS BRUTNÁKOVÝ ROSTLINNÝ OLEJ LZS
Olej po depilaci DEPILOL zklidňující Olej po depilaci DEPILOL zklidňující Olej po depilaci DEPILOL zklidňující

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice