Potřebujete poradit?

371 140 900 (8-15:30 h)

AROMA DIFUZÉR LM-X2 wood

Ultrazvukový odpařovač éterických olejů Přečíst více
Kód produktu: 9450
Značka: Karel Hadek
823 Kč

Aromafauna Příznaky

  • icon Doplňkový sortiment
  • icon Dýchací potíže

Představujeme vám

Ultrazvukové difuzéry jsou moderní elektrické přístroje, které pomocí ultrazvukových/akustických vln rozkládají částice vody a esenciálního oleje na mikro-molekuly a rozptylují je do vzduchu.
Na dně každého ultrazvukového difuzéru se nachází keramická destička, která využívá ultrazvukové vibrace (zvukové vlny), jenž rozruší molekuly vody a způsobí oddělení/rozdělení vodních částic. Když jsou částice rozděleny, stanou se z nich záporně nabité ionty, které jsou lehčí než vzduch. Poté se stanou viditelnou párou, kterou vidíte vycházet/stoupat ze svého zapnutého difuzéru. Esenciální oleje jsou uvolňovány do vzduchu spolu s těmito zápornými ionty a zanechávají v prostoru svěží vůni a zvlhčený vzduch. 
Ultrazvuk je akustické vlnění, jehož frekvence leží nad hranicí slyšitelnosti lidského ucha. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu díky rychlým vibracím destičky ponořené ve vodě rozbíjí molekulu vody a oleje, tím se spojí a vzniká mlha, která zvlhčuje vzduch.
 

Použití

S ohledem na zamezení usazování vodního kamene je ideální používat do difuzéru destilovanou vodu jako např. do žehličky. Nevylévat vodu přes větrací otvor. Nečistit difuzér chemickými prostředky. Doporučujeme každodenní vytření nádobky vatovou tyčinkou nebo vatovým tampónem.
Vnější povrch difuzéru stačí otřít suchým hadříkem. Dodržujte doporučené - maximální množství vody. Doporučené množství esenciálního oleje je cca 10 kapek, závisí na velikosti místnosti a na intenzitě vůně.

PDF - návod na použití

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Nosní olej DONOSOL
Éterický olej JEDLE SIBIŘSKÁ Éterický olej JEDLE SIBIŘSKÁ Éterický olej JEDLE SIBIŘSKÁ
Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem Krém ATOP-DERM na pokožku s atopickým ekzémem
NOSNÍ OLEJ BABY pro citlivý nos dětí NOSNÍ OLEJ BABY pro citlivý nos dětí NOSNÍ OLEJ BABY pro citlivý nos dětí
Autoparfém  ČAJ & LEVANDULE Autoparfém  ČAJ & LEVANDULE Autoparfém  ČAJ & LEVANDULE
Autoparfém  ČAJ & BOROVICE Autoparfém  ČAJ & BOROVICE Autoparfém  ČAJ & BOROVICE
SADA PRO ČICHOVÝ TRÉNINK
Dětská lecitinová emulze MELINKA při ekzému Dětská lecitinová emulze MELINKA při ekzému Dětská lecitinová emulze MELINKA při ekzému
Éterický olej BOROVICE KLEČ  Éterický olej BOROVICE KLEČ 
HARPAGOFYT - EXTRAKT pro podporu pohybového aparátu HARPAGOFYT - EXTRAKT pro podporu pohybového aparátu HARPAGOFYT - EXTRAKT pro podporu pohybového aparátu HARPAGOFYT - EXTRAKT pro podporu pohybového aparátu
Olej po depilaci DEPILOL zklidňující Olej po depilaci DEPILOL zklidňující Olej po depilaci DEPILOL zklidňující
RICINOVÝ ROSTLINNÝ OLEJ LZS RICINOVÝ ROSTLINNÝ OLEJ LZS RICINOVÝ ROSTLINNÝ OLEJ LZS RICINOVÝ ROSTLINNÝ OLEJ LZS

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
po ČR od 1 500 Kč

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice