371 140 900
(8-15:30 h)
25 %

EXTRA EXTRAKTY pro spokojené tělo i duši

Sada 4 doplňků stravy pro podporu obranyschopnosti a vitality organismu. Přečíst více
Kód produktu: 6638
Země původu: Česká republika
473 Kč

Příznaky

  • icon Zánět
  • icon Nachlazení
  • icon Imunita

Představujeme vám

Byliny a rostlinné pryskyřice dokážou našemu tělu pomoci při zvládání obtížných situací. Podpoří obranyschopnost a vitalitu organismu celkově. Některé účinné složky ale nejsou rozpustné ve vodě, proto se dostaví mnohem výraznější účinky v případě použití lihových extraktů. Vyzkoušejte sílu našich 4 osvědčených doplňků stravy! Sada může posloužit i jako užitečný dárek pro celou rodinu!
Za zvýhodněnou cenu k extraktům přidáváme oblíbený esenciální parfém SLOW DOWN pro příjemnou a klidnou atmosféru.

Sada v dárkové krabičce obsahuje:  

HARPAGOFYT - EXTRAKT (30 ml): Doplněk stravy pro podporu správné funkce pohybového aparátu. Čertův dráp neboli harpagofyt ležatý je zpracován formou lihového extraktu pro účinnější využití jeho obsahovách látek. Může být nápomocen v případě omezeného pohybu kloubů. Má antioxidační účinky. Pro docílení účinku je doporučená denní dávka této tinktury 0,5 až 1 ml 3x denně, podáváme vnitřně. Délka kúry: 4 týdny, alespoň 2 týdny přestávka. Podrobné informace naleznete v detailu produktu ZDE.

KADIDLO - EXTRAKT (30 ml): Doplněk stravy, lihový extrakt z ománského kadidla HOJARI pro radost z pohybu, duševní pohodu a podporu vitality. Hlavní účinnou látkou je kyselina boswellová. Tato sloučenina je špatně rozpustná ve vodě, ale dobře rozpustná v alkoholu. Kadidlo je proto ideální pro vytváření alkoholových tinktur. Dávkování: 10 až 15 kapek 3x denně, podáváme vnitřně. Délka kúry cca 4-6  týdnů, následně 2 týdny přestávka. Podrobné informace naleznete v detailu produktu ZDE.

ECHINACEOVÝ EXTRAKT (30 ml): Echinacea purpurea - třapatka nachová, je snad nejznámější rostlinou, která přispívá ke správné obranyschopnosti organismu. Je vhodné ji užívat v situacích, kdy dochází k oslabení imunitního systému. Výrobek nesmí užívat osoby s autoimunitním a systémovým onemocněním. Začněte s používáním co nejdříve při výskytu problémů. Děti od 12 let a dospělí 3-4x denně 30 kapek. Kapky je možno užívat v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Před použitím protřepat. Podrobné informace naleznete v detailu produktu ZDE.

ELEUTHEROCOCCOVÝ EXTRAKT (30 ml): Doplněk stravy - extrakt ze sušeného kořene pro posílení imunitního systému a detoxikaci organismu. Eleuterokok ostnitý je znám z čínské medicíny především pro svůj tonizující, detoxikační a imunitu posilující efekt. Dávkování: děti od 3 let 3x denně 5 kapek, dospělí 3x denně 15 kapek. Kapky je možno užívat v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Užívejte po dobu 6 týdnů, po týdenní přestávce v užívání můžete pokračovat. Před použitím protřepat. Podrobné informace naleznete v detailu produktu ZDE.

Esenciální parfém SLOW DOWN (30 ml): Citron rozptylující zmatek, uvolňující pomeranč, sladce kořeněný badyán. Osvěžující kompozice aktivující radost, pozitivitu a hravost. Použijte k provonění interiéru místností, kanceláře, ordinace, školy. Aplikovat můžete do ovzduší, na dřevěné, hliněné i látkové předměty. Před použitím protřepat. 

Použití

Podrobné informace ohledně použití, složení, skladování a bezpečnostních upozornění naleznete na našem e-shopu u každého jednotlivého produktu.

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Osvěžující balzám CHINA BALSAM při bolestech hlavy Osvěžující balzám CHINA BALSAM při bolestech hlavy Osvěžující balzám CHINA BALSAM při bolestech hlavy
Základní krém SHEA BUTTER zvláčňující s bambuckým máslem  Základní krém SHEA BUTTER zvláčňující s bambuckým máslem  Základní krém SHEA BUTTER zvláčňující s bambuckým máslem  Základní krém SHEA BUTTER zvláčňující s bambuckým máslem  Základní krém SHEA BUTTER zvláčňující s bambuckým máslem  Základní krém SHEA BUTTER zvláčňující s bambuckým máslem 
SADA ÚKLID
15 %
Směs éterických olejů JEŽÍŠEK Směs éterických olejů JEŽÍŠEK
Dětský krém BABY K heřmánkový Dětský krém BABY K heřmánkový Dětský krém BABY K heřmánkový Dětský krém BABY K heřmánkový Dětský krém BABY K heřmánkový
Směs esenciálních olejů SVADHIŠTHANA Druhá čakra
Směs esenciálních olejů AJNA Šestá čakra
Regenerační krém SANTALIA SPF6 pro všechny druhy pleti Regenerační krém SANTALIA SPF6 pro všechny druhy pleti Regenerační krém SANTALIA SPF6 pro všechny druhy pleti
MASÁŽNÍ OLEJ NA NOHY pro unavené nohy MASÁŽNÍ OLEJ NA NOHY pro unavené nohy MASÁŽNÍ OLEJ NA NOHY pro unavené nohy
BARBAR SET BARBAR SET BARBAR SET BARBAR SET BARBAR SET
15 %
VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu
VOŇAVÁ POZNÁVACÍ SADA pro malé i velké
10 %

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice