371 140 900
(8-15:30 h)

Směs esenciálních olejů CALM WOMAN

Směs esenciálních olejů citrón, levandule, badyán a fenykl. Přečíst více
Kód produktu: b6414
Značka: Belair Pur
Země původu: Česká republika
250 Kč

Příznaky

  • icon Emocionální disharmonie

Představujeme vám

Směs esenciálních olejů citron, levandule, badyán, fenykl. Osvěžující citron navozující klidnou atmosféru s uklidňující levandulí vytvářejí harmonizující kompozici. Badyán povzbuzuje při pocitech osamocení, fenykl uvolňuje emoce, podporuje sebevyjádření. Kompozice nastoluje harmonickou atmosféru, klidní traumata, dodává klidnou energii, posiluje imunitu. Vhodná při stresu, šoku, hysterii.

Použití

Esenciální oleje jsou především určeny k používání na provonění interiéru místností, kanceláře, ordinace, školy. Aplikovat můžete na dřevěné, hliněné i látkové předměty. Vhodné použití je do aromalampy, difuzéru, nebulizéru i pro masáž, pokud ji ředíme do tukového základu např. mandlový olej.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Složky

  • icon FENYKL Éterický olej
  • icon LEVANDULE Éterický olej
  • icon CITRON Éterický olej
  • Všechny složky expand_more
  • Citrus limon Peel Oil (Éterický olej z citronu), Lavandula angustifolia Oil (Éterický olej z levandule lékařské), Illicium verum Fruit Oil (Éterický olej z badyánu), Foeniculum vulgare Oil (Éterický olej z fenyklu)

Tipy a zkušenosti

TIP: Při vhodném ředění do tukového základu jsou vhodné pro použití při masáži

Potřebujete poradit?

Zákazníci také zakoupili

Éterický olej CITRONOVÁ TRÁVA  Éterický olej CITRONOVÁ TRÁVA  Éterický olej CITRONOVÁ TRÁVA 
Směs éterických olejů ANEMOSOL Směs éterických olejů ANEMOSOL
Směs esenciálních olejů CALM MAN
Směs esenciálních olejů READY & STEADY
VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu VŮNĚ SPÁNKU - osvěžovač vzduchu
Ústní vyplachovací olej DENTAROM  Ústní vyplachovací olej DENTAROM  Ústní vyplachovací olej DENTAROM 
Regenerační obličejový olej GERADERM vhodný při pigmentových skvrnách Regenerační obličejový olej GERADERM vhodný při pigmentových skvrnách
Intimní mycí olej HY-INTIMA pro ženy Intimní mycí olej HY-INTIMA pro ženy Intimní mycí olej HY-INTIMA pro ženy Intimní mycí olej HY-INTIMA pro ženy
SADA DĚTSKÝCH MYCÍCH OLEJŮ
25 %
Směs esenciálních olejů IMUBABY
Pleťová voda CITRÓNOVÁ na osvěžení pleti Pleťová voda CITRÓNOVÁ na osvěžení pleti Pleťová voda CITRÓNOVÁ na osvěžení pleti Pleťová voda CITRÓNOVÁ na osvěžení pleti Pleťová voda CITRÓNOVÁ na osvěžení pleti
Směs esenciálních olejů SLOW DOWN

Hodnocení

Recenze produktu

25.04.2022
Krásná a trvanlivá vůně

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice