371 140 900
(8-15:30 h)

Směs esenciálních olejů ROSÉ PURE

Opojná vůně růže pro láskyplnou atmosféru. Přečíst více
Kód produktu: b6419
Značka: Belair Pur
Země původu: Česká republika
305 Kč

Představujeme vám

Podmanivá vůně květů bulharské růže nesoucí se na tónech pelargonie, kosatce a ylangu. Kompozice je odlehčená osvěžující limetkou, citronem a pomerančem. Lehký tonizační účinek přináší elemi, které neznatelně prochází květinovou vůní. Růže je nazývána královnou květin. Její opojná vůně vytváří láskyplnou atmosféru, která nás zahalí do jemné růžové mlhy.

Použití

Provonění místnosti: 10-15 kapek oleje aplikujte do aromalampy, na hliněný, dřevěný nebo látkový předmět. Olejovou směs můžete použít i do difuzéru nebo nebulizéru.
V kosmetice: Při vhodném ředění 0,5 - 10 % je olejová směs vhodná pro kosmetické přípravky, jako jsou koupelové oleje, sprchovací oleje, masážní oleje a krémy. 

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci.Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na našem Blogu.

Složky

  • icon RŮŽE Éterický olej
  • icon PELARGÓNIE Éterický olej
  • icon LIMETKA Éterický olej
  • Všechny složky expand_more
  • Citrus sinensis Peel Oil Expressed (Éterický olej z pomeranče), Limonene*, Cananga odorata Flower Oil (Éterický olej z kanangy), Citrus limon Peel Oil (Éterický olej z citronu), Pelargonium graveolens Oil (Éterický olej z pelargonie), Citrus aurantifolia Peel Oil Distilled (Éterický olej z limetky), Rosa Damascene Extract (Éterický olej z růže), Canarium luzonicum Gum Nonvolatiles (Éterický olej z elemi), Mimosa tenuiflora Leaf Extract (Éterický olej z mimózy), Rosa damascena Flower Oil (Éterický olej z růže), Citronellol*, Geraniol*, Citral*, Benzyl benzoate*, Eugenol*, Linalool* (*přírodní alergenní složky obsažené v éterických olejích)

Potřebujete poradit?

Doplňky a související

VŮNĚ FLOWER S DŘEVĚNÝMI KOSTKAMI VŮNĚ FLOWER S DŘEVĚNÝMI KOSTKAMI VŮNĚ FLOWER S DŘEVĚNÝMI KOSTKAMI VŮNĚ FLOWER S DŘEVĚNÝMI KOSTKAMI VŮNĚ FLOWER S DŘEVĚNÝMI KOSTKAMI VŮNĚ FLOWER S DŘEVĚNÝMI KOSTKAMI
VŮNĚ FLOWER S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ FLOWER S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ FLOWER S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ FLOWER S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ FLOWER S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI VŮNĚ FLOWER S DŘEVĚNÝMI KULIČKAMI
Esenciální parfém ROSÉ PURE Esenciální parfém ROSÉ PURE Esenciální parfém ROSÉ PURE

Zákazníci také zakoupili

Krémový balzám LUPISAN pro pokožku hlavy s lupy Krémový balzám LUPISAN pro pokožku hlavy s lupy
Krémový balzám HAARETTE Q pro regeneraci vlasové pokožky Krémový balzám HAARETTE Q pro regeneraci vlasové pokožky
Vlasový mycí olej SEBOÖL při výskytu lupů Vlasový mycí olej SEBOÖL při výskytu lupů Vlasový mycí olej SEBOÖL při výskytu lupů Vlasový mycí olej SEBOÖL při výskytu lupů
Směs éterických olejů CITRONOVÁ RŮŽE  Směs éterických olejů CITRONOVÁ RŮŽE 
LÉKOVKA LÉKOVKA LÉKOVKA LÉKOVKA LÉKOVKA LÉKOVKA
PIPETY PIPETY PIPETY PIPETY PIPETY PIPETY
Éterický olej CITRON Éterický olej CITRON Éterický olej CITRON
DÓZA BÍLÁ DÓZA BÍLÁ
Směs éterických olejů ATEMOL Směs éterických olejů ATEMOL Směs éterických olejů ATEMOL
Éterický olej ŠPANĚLSKÁ VERBENA Éterický olej ŠPANĚLSKÁ VERBENA
TŘEZALKOVÝ OLEJ W10
od 187 Kč
Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla Základní krém DERMISOFT pro pokožku celého těla

Hodnocení

Recenze produktu

Tento produkt dosud nebyl recenzován. Pomozte ostatním při výběru a buďte první kdo recenzuje produkt.

Doprava zdarma
od 1 500 Kč

Odměny pro
registrované

Zaručená kvalita
zboží a výroby

Produkty šetrné
k přírodě

Vyrobené v
České republice